Magyar Iracing Liga fóruma
Október 21, 2019, 13:22:44 *

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: iRacers.hu a hazai iRacing közösség központja.
3 hónapos ingyenes előfizetés továbbra is igényelhető.
Összetett kereső  
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kérdezz, felelünk.  (Megtekintve 563311 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Paler
újonc fórumozó
*
Nem elérhető Nem elérhető

« Válasz #1680 Dátum: Október 03, 2018, 11:41:23 »

Szia!

Idézet
Sajnálatos módon, aki kezeli ezeket a kódokat egyáltalán nem aktív. Egyikőjük sem. Fogalmam sincs mikor lesz belőle valami.
Igen, ezt én is tapasztalom hogy elégé inaktívak. Beírtam több fórumra, pü-t is küldtem, sőt emailt is írtam, de annyi választ sem kaptam, hogy " bocsi de most nincs kódom, de amint lesz akkor küldök ", vagy hasonlót.  Zavart
Kicsit számomra hallottnak tűnek a iRacing-es fórumok kis-hazánkban. Pedig ettől https://youtu.be/8KHkVdDSKwE a videós beszélgetéstől kaptam kedvet a iRacingez, de eddig nem sok sikerrel jártam a fórumokon a témában.

Idézet
Az pedig, hogy meddig tudsz ellenni az alap tartalommal csak rajtad múlik. Vannak szériák, amik csak ezekkel a pályákkal és autókkal megy. Lényegében attól függ, hogy mikor unod meg ezeket. Ha tetszik az iracing, előbb vagy utóbb befogsz ruházni más dolgokra is.
Ezzel tisztába vagyok én is, hogy főleg tőlem függ, de igazából az érdekkel hogy az alapcsomaghoz kapott autókkal/pályákkal is tudok-e szervezett versenyeken normális élő ellenfelek ellen versenyezni. Tehát nem lesz olyan hogy az alap cuccommal "egyedül" maradok, és csak akkor tudok majd normális versenyeken is részt venni ha vásárolok. Ha 3 hónap után még úgy érzem hogy érdekkel a téma, akkor természetes hogy veszek fizetős tartalmakat is (Wot-zok, és ott is prémium fiókkal tolom, prémium tankjaim is vannak, és aranyat is szoktam venni), de először ki akarom próbálni hogy tényleg érdekkel-e, leköt-e a iRacing vagy sem. Ha úgy érzem hogy igen, ez továbbra is érdekkel, illetve szeretnék feljebb lépni, akkor beinvesztálok majd rá.
Naplózva
Daniel Bodnar
Full szervertag 2013
veterán fórumozó
*

« Válasz #1681 Dátum: Október 03, 2018, 13:02:09 »

Hi,

A kódok kezelése pár ember privilégiuma, ők tudnak segíteni neked.

Az alaptartalmakkal tapasztalataim szerint majdnem minden hétköznap este vannak 10+ -os részvételű futamok. 7végén több slpit is össze szokott jönni.
A Mazda mx-5 futamokra is szép számmal gyűlnek az emberek, hiszen fejlődni akarnak (vagy roncsderbizni), hogy tovább állhassanak mielőbb a ruki kategóriából Mosolyog

Sok sikert, ne add fel!

Naplózva
Jusztin Juhasz
aktív fórumozó

« Válasz #1682 Dátum: Október 03, 2018, 18:24:23 »

Alaptartalommal is elég jó futamok vannak, sőt!, viszont lesznek olyan hetek amikor a kedvenc szériád fizetős pályán van, és nem tudsz menni.
Futamok átalában, pár kivétellel 2 óránként vannak minden szériában (nem azonos időben), így akár 2 óránként is versenyezhetsz.
Én azt javaslom, hogy ha tudod milyen autóval milyen szériában akarsz menni, azokat a pályákat előbb utóbb megveszed, akkor nem kell túl sokat költeni, mégis sokat/állandóan versenyezhetsz.

Ha nem tudod, segíthetünk mi is ajánlani, illetve megkérdezheted mi a népszerűbb (több induló) kevésbé népszerű (van hogy nem jön össze elég induló azaz Menő.
Naplózva
Jusztin Juhasz
aktív fórumozó

« Válasz #1683 Dátum: Október 03, 2018, 19:19:53 »

Ja és ne a Rookie versenyek után ítéld meg az iRacinget. Az szörnyű. Utánna sokkal jobb lesz
Naplózva
Paler
újonc fórumozó
*

« Válasz #1684 Dátum: Október 03, 2018, 21:10:48 »

Ja és ne a Rookie versenyek után ítéld meg az iRacinget. Az szörnyű. Utánna sokkal jobb lesz
Jajj, ne Határozatlan ugye nem azt akarod mondani hogy az alap cuccal csak henteldébe fogok tudni versenyezni  He
Pont azért tetszett meg az iRacing, mert azt mondták hogy olyan rendszere van hogy kiszűri az idiótákat, illetve
összegyűjti a hasonló képességű játékosokat futamokba. Legalább is nekem ez jött le ezidáig. Pont ezek tetszenének benne, izgalmas, kiegyenlített versenyek normális, szervezet körülmények között. És ami még nekem nagyon fontos, hogy éppen amikor ráérek/kedvem van, kötetlen időpontokban tudnák versenyezni. Pont  ezért nem szeretnék ligába belépni, mert túl kötött lenne nekem, az állandó fix időpontokba tartott futamok miatt.

Naplózva
Paler
újonc fórumozó
*

« Válasz #1685 Dátum: Október 03, 2018, 21:15:57 »

Ha nem tudod, segíthetünk mi is ajánlani, illetve megkérdezheted mi a népszerűbb (több induló) kevésbé népszerű (van hogy nem jön össze elég induló azaz Menő.
Ezt nagyon megköszönném, sőt én is kérni akartam.
Ma kezdtem el gyakorolni a demo rFactor2-vel offline módban, addig míg nem lesz nekem is iRacing accountom. Mivel bele kellene kicsit rázódnom a dologba, és állítólag az rF-ba a legjobbak az AI-k.
Naplózva
Triaska Gábor
aktív fórumozó

« Válasz #1686 Dátum: Október 03, 2018, 21:34:04 »

Jajj, ne Határozatlan ugye nem azt akarod mondani hogy az alap cuccal csak henteldébe fogok tudni versenyezni  He
Pont azért tetszett meg az iRacing, mert azt mondták hogy olyan rendszere van hogy kiszűri az idiótákat, illetve
összegyűjti a hasonló képességű játékosokat futamokba. Legalább is nekem ez jött le ezidáig. Pont ezek tetszenének benne, izgalmas, kiegyenlített versenyek normális, szervezet körülmények között. És ami még nekem nagyon fontos, hogy éppen amikor ráérek/kedvem van, kötetlen időpontokban tudnák versenyezni. Pont  ezért nem szeretnék ligába belépni, mert túl kötött lenne nekem, az állandó fix időpontokba tartott futamok miatt.

Persze olyan a rendszere az iRacingnek, de mivel Te most kezded a simet és a licensed is kezdő, ezért a szintén kezdőkkel fog összerakni, de ha ügyes vagy okos vagy hamar túl lehet lépni rajtuk és feljebb kerülhetsz. Persze idiótákkal bárhol összefuthatsz, csak magasabb licensenél kevesebb az esély rá.
Naplózva
Jusztin Juhasz
aktív fórumozó

« Válasz #1687 Dátum: Október 04, 2018, 18:22:19 »

Hát ilyen ez:
https://www.youtube.com/watch?v=RSd6_Qhynqw
Naplózva
Daniel Bodnar
Full szervertag 2013
veterán fórumozó
*

« Válasz #1688 Dátum: Október 04, 2018, 22:51:59 »

Hát igen amikor eléred majd azt a szintet, amiben otthonosan fogsz mozogni, akkor hasonló élmények várnak. Azt alaptartalommal biztosan  nem úszhatod meg.
Ha tudod, hogy a 4 ág közül melyik fexik akkor minimális befektetéssel nagyon sok értékes percet szerezhetsz magadnak.
Ha gyorsan átverekeded magad a ruki korszakon, akkor egyre jobb lesz a feeling.
Addig fogd fel úgy, mint a gólya korszakot a suliban vagy a kopasz korszakot a seregben.
Hidd el ezen a "kemény mag" és a régiek mind-mind átmentek és büszkén emlékeznek vissza rá  Mosolyog
Ehhez a hobbyhoz kell a kitartás. Ennek a rukiból szabadulás az első vizsgája Mosolyog
Addig olvasgasd ezt, nem mai darab, de megállja a helyét: http://www.iracers.hu/ir-tajekoztato/

Naplózva
Paler
újonc fórumozó
*

« Válasz #1689 Dátum: Október 05, 2018, 06:17:37 »

Hát igen amikor eléred majd azt a szintet, amiben otthonosan fogsz mozogni, akkor hasonló élmények várnak. Azt alaptartalommal biztosan  nem úszhatod meg.
Ha tudod, hogy a 4 ág közül melyik fexik akkor minimális befektetéssel nagyon sok értékes percet szerezhetsz magadnak.
Ha gyorsan átverekeded magad a ruki korszakon, akkor egyre jobb lesz a feeling.
Addig fogd fel úgy, mint a gólya korszakot a suliban vagy a kopasz korszakot a seregben.
Hidd el ezen a "kemény mag" és a régiek mind-mind átmentek és büszkén emlékeznek vissza rá  Mosolyog
Ehhez a hobbyhoz kell a kitartás. Ennek a rukiból szabadulás az első vizsgája Mosolyog
Addig olvasgasd ezt, nem mai darab, de megállja a helyét: http://www.iracers.hu/ir-tajekoztato/

Sziasztok!
Pár hete mikor rátaláltam az iRacingre, és elekzdtem a neten jobban  rakeresni  hogy mi is ez, és hogyan is működik, akkor rátaláltam erre a tájékoztatóra is. Természetesen el is olvastam  Kacsint
Egyébként annyira nem áll messze tőlem a simezés, csak úgy 9-10 èvnyire, mivel akkor hagytam abba. Annó versenyztem ligába is, sőt később egy ligám is volt, ami a mai napig működik is. Annó rFactor-ral toltam a témát, így a régi kormányom is megvan még. De ahogy korábban is írtam, kötetlen szórakozásra vágyók, tehát mikor éppen ráérek, akkor szeretnék versenyezni normális elő ellenfelek ellen. Ezért is érdeklődöm hogy meddig lehet elleni az alap csomaggal,  mert időt akarok hagyni magamnak arra, hogy tényleg érdekkel-e újra hosszú távon is a simezés, hogy abba később pénzt is invesztáljak bele. Viszont jó lenne ha a három hónapos ingyenes próbaidőszak alatt nem lenne szűk keresztmetszet az alapcsomag tartalma.
« Utoljára szerkesztve: Október 05, 2018, 06:21:48 írta Paler » Naplózva
Daniel Bodnar
Full szervertag 2013
veterán fórumozó
*

« Válasz #1690 Dátum: Október 05, 2018, 15:39:57 »

3 hónap alatt a 4 irányt: Road, Oval, Dirt Road, Dirt Oval
Szépen lassan át tudod tolni Rookiból D- licenszbe, ott meg újból választhatsz számodra kedves irányt.
A 2-3 alapon felüli autó és a 3-4 alapon felüli pálya már az egyik irányban tartalmas szórakozást fog nyújtani.
Pontosat azért nem tudok mondani, mert 7 éve tolom már ezt és azóta sok minden változott a stratégiákba.

Nézd meg az alaptartalmakat és az official D bajnokságokat és akkor jobban képbe tudsz kerülni!
Kb. nekem ugyanannyi idő, mint neked ezeket összeszedni Mosolyog

Naplózva
Balassa Péter
haladó fórumozó
**

« Válasz #1691 Dátum: Október 06, 2018, 05:57:58 »

roadon van két teljes széria amihez nem kell fizetős cucc - global mazda, production car challange (mx5, pontiac solstice)
oválon is kettő (street stock, legends)
dirt road oldalon egy (rookie rx)
dirt oválon pedig két sorozat aminek a nagy része ingyenes pályákon megy, a kocsik ingyenesek (street stock, legends)

ezen felül vannak sorozatok rögtön a rookie felett, amihez jár kocsi, és három hónap alatt többször is megfordul ingyenes pályán (cadillac, gt cup, spec racer)
fun széria régi indycar kocsival

asszem ennyi. elég sok minden van már az ingyenes részen. a pályákat 3 hónap alatt talán nem unod meg.
Naplózva

Nagyváradi Róbert
újonc fórumozó
*

« Válasz #1692 Dátum: November 10, 2018, 14:09:14 »

Sziasztok!
Ma elkezdtem volna játszani, de a beállításoknál elakadtam.
Van egy ts300rs thrustmaster kormányom ami nem igazán akar működni.
Sehogyan nem tudom beállítani.
Pld nem müködik a force feedback, ahol engedélyezhetném a használatát, az a kocka be van szürkülve nem tudom kipipálni.input calibrálásnál negyed fordulatnál tovább nem érzékeli.
Tud nekem valaki ebben segiteni?
Pedálok, váltó tökéletes, a kormány jelenleg használhatatlan.
Igazán megköszönném a segitséget.
Naplózva
Sandor Csucs
nagyon aktív fórumozó

« Válasz #1693 Dátum: November 10, 2018, 15:49:25 »

Sziasztok!
Pld nem müködik a force feedback, ahol engedélyezhetném a használatát, az a kocka be van szürkülve nem tudom kipipálni.input calibrálásnál negyed fordulatnál tovább nem érzékeli.

Első olvasatra egyértelmű hadverhiba, esetleg driver. Minden rendben van ezekkel? Más játékokkal működik?
Naplózva

drsanya
Feszl Ernő - Woodyka
Road szervertag 2013
nagyon aktív fórumozó
*

Mr. Orange

« Válasz #1694 Dátum: November 10, 2018, 19:17:16 »

Sziasztok!

Ird be a Winfosnál, hogy joy.cpl és nézd már meg hogy minden oké a kormánynál !? gombok , forgás etc..
Naplózva

Már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá

www.sg.hu fórumon Marcinko
Ádám Zombori
újonc fórumozó
*

« Válasz #1695 Dátum: December 06, 2018, 17:53:22 »

Sziasztok  Gondolkozok az accountom megújításán .

Valaki tud egy jó promo kódot hozzá és hogy hova kell beírni?
Naplózva
Feszl Ernő - Woodyka
Road szervertag 2013
nagyon aktív fórumozó
*

Mr. Orange

« Válasz #1696 Dátum: December 07, 2018, 08:53:44 »

Parancsolj http://iracers.hu/frm/index.php?topic=356.msg23127#msg23127
Naplózva

Már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá

www.sg.hu fórumon Marcinko
Kövics Tamás
Full szervertag 2013
veterán fórumozó
*

« Válasz #1697 Dátum: December 07, 2018, 21:18:00 »

Sándor Tiivel beszéld meg pü.--ben, nekem most válaszolt.
Naplózva

- Tomdriver -
AntalR
újonc fórumozó
*

« Válasz #1698 Dátum: December 15, 2018, 14:51:37 »

Sziasztok!

Szia nekem ugyan ez volt szürke kocka meg hasonló (logitech Momo) nálam a driver volt a ludas próbáld újra rakni vagy frissíteni. Mosolyog
Naplózva
AntalR
újonc fórumozó
*

« Válasz #1699 Dátum: December 15, 2018, 14:55:48 »

Sziasztok

Nekem a TS-el akadtak gondjaim egyik Ip-re se enged fel. pedig elkéne egy-két jó tanács meg tipp pár rutinosabb játékostól. Mosolyog
Válaszotokat előre is köszönöm.  Kacsint  Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: