Magyar Iracing Liga fóruma
Augusztus 08, 2020, 19:44:18 *

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: iRacers.hu a hazai iRacing közösség központja.
3 hónapos ingyenes előfizetés továbbra is igényelhető.
Összetett kereső  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szimulátor kormányok  (Megtekintve 117340 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Feszl Ernő - Woodyka
Road szervertag 2013
nagyon aktív fórumozó
*
Nem elérhető Nem elérhető

Mr. Orange

« Válasz #320 Dátum: Március 18, 2018, 15:49:09 »

Sziasztok!

Valakinek esetleg T300-ra valami setup?

Imre Lukacs: Igen-igen.

Nekem Tx em van az szinte ugyanaz ! Fentebb van !
« Utoljára szerkesztve: Március 18, 2018, 16:04:03 írta Feszl Ernő - Woodyka » Naplózva

Már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá

www.sg.hu fórumon Marcinko
Szabolcs L Lippe
aktív fórumozó

« Válasz #321 Dátum: Március 22, 2018, 14:53:56 »

van egy feelvr friss teszt a youtubeon

https://m.youtube.com/watch?v=bO5Ndbb-woM

1000 dollar alatt adna direkt drive es load cellas pedalt kulcsrakeszen. Ket honap kb es elerheto lesz

Videobol tanulsag:
Nagyon jo a pedal
A kormanynak a driverevel meg jatszanak
Erzesre mar igy is leveri az osszes fanatec meg thrustmaster meg egyeb kormanyt de a tobbi dd hez kepest meg javitani kell

Amugy szerintem ez jo belepo szint lesz es ha sikeres lesz akkor talan lejjebb huzza majd a tobbi arat is.
Naplózva
Bardócz Dávid
nagyon aktív fórumozó

« Válasz #322 Dátum: Március 23, 2018, 15:17:04 »

Ha már 3D nyomtatták a pillangóváltót, megcsinálhatták volna mágnesere.
Naplózva
Szabolcs L Lippe
aktív fórumozó

« Válasz #323 Dátum: Március 24, 2018, 13:58:12 »

Figyelj ez nem a tokeletes kormany lesz az biztos de abban azert bizom hogy jo belepo dd lesz es a tobbi gyartot kicsit megszoritja. Ha van valami verseny a gyartok kozott az nekunk vasarloknak csak jo
Naplózva
Bardócz Dávid
nagyon aktív fórumozó

« Válasz #324 Dátum: Március 24, 2018, 20:54:43 »

Szerintem nem fogja a többi kormány árát jelentősen lenyomni. Legalábbis a DD-ket nem. Legutóbb amikor nézegettem, ha magadnak vásárolod össze az alkatrészeket majdnem ugyan ott vagy, mintha vennél egy előre összerakott kit-et. Szóval nincs rajtuk hatalmas haszon, legalábbis én így gondolom.
Naplózva
Szabolcs L Lippe
aktív fórumozó

« Válasz #325 Dátum: Március 25, 2018, 07:16:35 »

Szerintem nem fogja a többi kormány árát jelentősen lenyomni. Legalábbis a DD-ket nem. Legutóbb amikor nézegettem, ha magadnak vásárolod össze az alkatrészeket majdnem ugyan ott vagy, mintha vennél egy előre összerakott kit-et. Szóval nincs rajtuk hatalmas haszon, legalábbis én így gondolom.

Ebben igazad van hogy ha magadnak rakod ossze akkor csak minimalisan olcsobb csak eppen azt tedd hozza hogy ok nem olyan aron veszik az alkatreszt mint mi. Pl a simucube board is tuti 30% al olcsobb nekik meg nyilvan a szervok is stb stb.
Naplózva
Bardócz Dávid
nagyon aktív fórumozó

« Válasz #326 Dátum: Március 25, 2018, 10:09:07 »

Persze, ha tudnak nagy mennyiségben vásárolni, akkor megkapják olcsóbban. Pl a simucube oldalán ha 1000 euro felett rendelsz kapsz 5% kedvezményt. De ennyitől még a hazsnuk nem hiszem, hogy akkora lenne, hogy jelentősen tudjanak árat csökkenteni. Mondjuk amennyit én játszok mostanában, nekem mindegy, elég a CSL ennyihez Mosolyog
Naplózva
Viktor Nagy
Oval szervertag 2013
újonc fórumozó
*

« Válasz #327 Dátum: Március 25, 2018, 13:40:03 »

Persze, ha tudnak nagy mennyiségben vásárolni, akkor megkapják olcsóbban. Pl a simucube oldalán ha 1000 euro felett rendelsz kapsz 5% kedvezményt. De ennyitől még a hasznuk nem hiszem, hogy akkora lenne, hogy jelentősen tudjanak árat csökkenteni. Mondjuk amennyit én játszok mostanában, nekem mindegy, elég a CSL ennyihez Mosolyog

Előrendelésbe a feel vr 388 dollár volt. Nem tudom, hogy aki akkor megrendelte annak oda is adták ennyiért vagy sem. Azért eléggé megdrágult. És nem hiszem, hogy azon olyan sokat buktak volna.
Szerintem bőven van rajta haszon. Nem hiszem, hogy évi több milliós eladással számolnának.
Naplózva
Szabolcs L Lippe
aktív fórumozó

« Válasz #328 Dátum: Március 25, 2018, 18:49:25 »

Előrendelésbe a feel vr 388 dollár volt. Nem tudom, hogy aki akkor megrendelte annak oda is adták ennyiért vagy sem. Azért eléggé megdrágult. És nem hiszem, hogy azon olyan sokat buktak volna.
Szerintem bőven van rajta haszon. Nem hiszem, hogy évi több milliós eladással számolnának.

Persze most a figyelemfelkeltes a fo szempont nekik. De ha kivesszuk a pedalt az arbol akkor fontos hogy a simracingbay meg hasonlo osw cuccok arainal ne csak 100 dollarral legyenek olcsobbak. Mert 300e hufnal a 30e az pont nem er semmit es mindenki megveszi az erosebb kiforrottabb cuccot.
Szoval ha akarnak valamit a piacon akkor amellett hogy jo a cucc kell hogy legalabb 100k val olcosbb legyen. Ez persze csak az en velemenyem de en biztos nem vennem meg ha nem jok a tesztek es az ara nem joval alacsonyabb
Naplózva
Csongor Csupor
újonc fórumozó
*

« Válasz #329 Dátum: Március 28, 2018, 17:47:16 »

Sziasztok! Továbblépés miatt eladó egy kedves ismerősöm Fanatec  Clubsport Bmw kormánykereke. Használt de megkímélt állapotban! Érdeklődni a +36 20 3908480 számon lehet( Farkass Miklós).
Naplózva
Danis Richárd
veterán fórumozó

« Válasz #330 Dátum: November 16, 2018, 12:06:45 »

Sziasztok!

A ps4-es csl elite:
https://www.fanatec.com/eu-en/wheel-bases/csl-elite-wheel-base-officially-licensed-for-ps4-eu.html 

Xbox one -s csl elite:
https://www.fanatec.com/eu-en/wheel-bases/csl-elite-wheel-base-eu.html

Ez a két kormány között, ahogy látom ez az USB frissitési ráta tér el, a PS4-esben 1000 míg az xbox-osban 500 van.

Nagyon sokat számít ez hogy megérje ezt a plusz pénzt?

Illetve ha van vkinek csl elite pedálja load cellel, nagy a különbség a V1 és az említett pedál között?
Naplózva
Krisztián Tóbiás
aktív fórumozó

« Válasz #331 Dátum: November 20, 2018, 11:56:40 »

Sziasztok!

A ps4-es csl elite:
https://www.fanatec.com/eu-en/wheel-bases/csl-elite-wheel-base-officially-licensed-for-ps4-eu.html  

Xbox one -s csl elite:
https://www.fanatec.com/eu-en/wheel-bases/csl-elite-wheel-base-eu.html

Ez a két kormány között, ahogy látom ez az USB frissitési ráta tér el, a PS4-esben 1000 míg az xbox-osban 500 van.

Nagyon sokat számít ez hogy megérje ezt a plusz pénzt?

Illetve ha van vkinek csl elite pedálja load cellel, nagy a különbség a V1 és az említett pedál között?

500hz, az ugye 2ms-es frissités, az 1000 az 1ms. Ehhez képest a teljes géped késleltetése (monitor, maga az iracing, stb) van minimum vagy 20ms, de inkább 30, szóval kb lényegtelen.

Nekem CSL Elite van, de nem használtam V1-et így összehasonlitási alapom nincs. A pedálok tetszőleges helyezhetősége nagyon hasznos. Én nem szoktam Heel and Toe-zni, így kényelmesebben elfér a lábam, mivel a fék a kuplung felé el van tolva. Azért sem Heel and Toe-zok, mert az Eliten lévő pedál alakja ezt nagyon megnehezíti, hosszabb kellene hogy legyen lefelé. Persze valami moddal ez biztosan megoldható, nem foglalkoztam vele.
« Utoljára szerkesztve: November 20, 2018, 18:09:34 írta Krisztián Tóbiás » Naplózva
Lehoczky Máté
újonc fórumozó
*

« Válasz #332 Dátum: Augusztus 01, 2020, 17:33:32 »

Sziasztok !

G29-em van jelenleg, szeretném lecserélni elsősorban a pedálok miatt. Thrustmaster T300 Ferrari Alcantara editiont néztem egy T-LMC loadcelles pedállal, vagy fanatec csl elite pedál a másik opció amihez maradna a g29 kormánya.

Hiába keresgélek egésznap a neten sehol sem találok infót hogy melyikkel járnék jobban. Tudnátok segíteni dönteni?  Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 15 16 [17]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: