Magyar Iracing Liga fóruma
Január 17, 2019, 03:09:36 *

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: iRacers.hu a hazai iRacing közösség központja.
3 hónapos ingyenes előfizetés továbbra is igényelhető.
Összetett kereső  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Oculus Rift  (Megtekintve 87313 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Feszl Ernő - Woodyka
Road szervertag 2013
nagyon aktív fórumozó
*
Nem elérhető Nem elérhető

Mr. Orange

« Válasz #400 Dátum: Január 10, 2019, 16:56:52 »

Értem, de ez ugye tudod hogy adott esetben azt jelenti, hogy előre renderel egy képet és ha véletlen kész van vele akkor még egyet elkezd renderelni. Azaz a kép amit megjelenit a HMD az lehet hogy 1/fps * 2 ms-el el lesz maradva a valóságtól. Ez Rift esetén 90 fps-el 22 milisec. Azzal hogy átállitod 1-ről 2-re lehet, hogy az esetleges 90 fps alá beesést megelőzöd, de folyamatosan vesztesz 11ms-et ami egy szim játék esetén borzalmasan sok. Ezt a beállitást ajánlani egy sim esetén minimum kérdéses, de a fejkövetés is késni fog 11ms-el ami meg már hányingerben is megnyilvánulhat  Kacsint

Nem elvitatva a hozzáértésed és a segítő szándékod az általam korábban belinkelt fórumokba most már évek óta írják le tapasztalatokat, teszteket, eredményeket és beállítás javaslatokat az  Iracinggel játszó VR-es játékostársak, melyek egy részét én is használok. Én ezeket itt azért osztom meg, mert lehet nem mindenki olvasgatja azt a több száz oldalnyi fórum bejegyzést.

Szerintem érdemes lenne amennyiben ellenvéleményed van és a tapasztalataid, tesztjeid mást mutatnak, azokat megosztani és megvitatni az ottani fórumtársakkal és annak eredményeképpen kikristályosodó még jobb megoldási javaslataidat velünk megosztani. Én örülnék neki.
« Utoljára szerkesztve: Január 10, 2019, 17:52:21 írta Feszl Ernő - Woodyka » Naplózva

Már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá

www.sg.hu fórumon Marcinko
Oldalak: 1 ... 19 20 [21]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: