Magyar Iracing Liga fóruma
Március 19, 2019, 08:49:27 *

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: iRacers.hu a hazai iRacing közösség központja.
3 hónapos ingyenes előfizetés továbbra is igényelhető.
Összetett kereső  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Oculus Rift  (Megtekintve 96268 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Feszl Ernő - Woodyka
Road szervertag 2013
nagyon aktív fórumozó
*
Elérhető Elérhető

Mr. Orange

« Válasz #400 Dátum: Január 10, 2019, 16:56:52 »

Értem, de ez ugye tudod hogy adott esetben azt jelenti, hogy előre renderel egy képet és ha véletlen kész van vele akkor még egyet elkezd renderelni. Azaz a kép amit megjelenit a HMD az lehet hogy 1/fps * 2 ms-el el lesz maradva a valóságtól. Ez Rift esetén 90 fps-el 22 milisec. Azzal hogy átállitod 1-ről 2-re lehet, hogy az esetleges 90 fps alá beesést megelőzöd, de folyamatosan vesztesz 11ms-et ami egy szim játék esetén borzalmasan sok. Ezt a beállitást ajánlani egy sim esetén minimum kérdéses, de a fejkövetés is késni fog 11ms-el ami meg már hányingerben is megnyilvánulhat  Kacsint

Nem elvitatva a hozzáértésed és a segítő szándékod az általam korábban belinkelt fórumokba most már évek óta írják le tapasztalatokat, teszteket, eredményeket és beállítás javaslatokat az  Iracinggel játszó VR-es játékostársak, melyek egy részét én is használok. Én ezeket itt azért osztom meg, mert lehet nem mindenki olvasgatja azt a több száz oldalnyi fórum bejegyzést.

Szerintem érdemes lenne amennyiben ellenvéleményed van és a tapasztalataid, tesztjeid mást mutatnak, azokat megosztani és megvitatni az ottani fórumtársakkal és annak eredményeképpen kikristályosodó még jobb megoldási javaslataidat velünk megosztani. Én örülnék neki.
« Utoljára szerkesztve: Január 10, 2019, 17:52:21 írta Feszl Ernő - Woodyka » Naplózva

Már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá

www.sg.hu fórumon Marcinko
Krisztián Tóbiás
aktív fórumozó
Elérhető Elérhető

« Válasz #401 Dátum: Január 17, 2019, 17:43:23 »

Ha nem illik, töröljétek, de nem vagyok ipon részvényes és most csak 144 ezer Ft Vigyorog
https://ipon.hu/shop/termek/oculus-rift-bundle-csomag/1599550
Naplózva
Triaska Gábor
aktív fórumozó
Elérhető Elérhető

« Válasz #402 Dátum: Január 17, 2019, 18:08:05 »

Ha nem illik, töröljétek, de nem vagyok ipon részvényes és most csak 144 ezer Ft Vigyorog
https://ipon.hu/shop/termek/oculus-rift-bundle-csomag/1599550

Ennyiért már megéri itthon megvenni, jól lement az ára.
Naplózva
Feszl Ernő - Woodyka
Road szervertag 2013
nagyon aktív fórumozó
*
Elérhető Elérhető

Mr. Orange

« Válasz #403 Dátum: Február 21, 2019, 15:02:57 »

Akinek NV 10XX szériás videókarija van és processzor cserén gondolkodott  - a bottleneck miatt - az kezdhet örülni és reménykedni.

http://members.iracing.com/jforum/posts/list/3640724.page
Naplózva

Krisztián Tóbiás
aktív fórumozó
Elérhető Elérhető

« Válasz #404 Dátum: Február 22, 2019, 09:15:22 »

4790K + 1060-al nálam a cpu 50% felett még nem volt, de max igy könnyebben tudok váltani gpu-t  Hááát
Naplózva
Feszl Ernő - Woodyka
Road szervertag 2013
nagyon aktív fórumozó
*
Elérhető Elérhető

Mr. Orange

« Válasz #405 Dátum: Február 22, 2019, 18:22:26 »

4790K + 1060-al nálam a cpu 50% felett még nem volt, de max igy könnyebben tudok váltani gpu-t  Hááát

Szerintem ez azt jelenti, hogy a 4 coreból kettő ment és kettő nem ergo ezért volt 50 % os szóval bottleneck van nálad is..tudtommal Ir csak 2 coret használ ki a maradék kettő meg üdül.....a 1060 kevés vagy sem arról nem tudok nyilatkozni
Naplózva

Krisztián Tóbiás
aktív fórumozó
Elérhető Elérhető

« Válasz #406 Dátum: Március 12, 2019, 14:10:27 »

Single Pass Stereo-t próbálgatta már valaki? Elvileg Oculus feletti felbontás esetén még nem az igazi, de tényleg sokat gyorsul a játék tőle. Már persze ha törlöd az új csodás KB4482887 windows 10 update-et ami performancia romlást okoz
Naplózva
Feszl Ernő - Woodyka
Road szervertag 2013
nagyon aktív fórumozó
*
Elérhető Elérhető

Mr. Orange

« Válasz #407 Dátum: Március 12, 2019, 15:35:07 »

Single Pass Stereo-t próbálgatta már valaki? Elvileg Oculus feletti felbontás esetén még nem az igazi, de tényleg sokat gyorsul a játék tőle. Már persze ha törlöd az új csodás KB4482887 windows 10 update-et ami performancia romlást okoz

Igen nagyon jó lett. Jelenleg nagyon megéri a 10xx széria emiatt és a 20xx széria meg az leendő SMP miatt. A KB törlésről nem is olvastam ....de szerencsére nincs fent.
« Utoljára szerkesztve: Március 12, 2019, 15:41:52 írta Feszl Ernő - Woodyka » Naplózva

Oldalak: 1 ... 19 20 [21]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: