Magyar Iracing Liga fóruma
December 11, 2017, 23:27:36 *

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: iRacers.hu a hazai iRacing közösség központja.
3 hónapos ingyenes előfizetés továbbra is igényelhető.
Összetett kereső  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: (NASCAR)Bajnoki futamok óvásaival kapcsolatos topik  (Megtekintve 1107 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Attila Papp
Administrator
veterán fórumozó
Nem elérhető Nem elérhető

« Dátum: Szeptember 15, 2013, 16:47:33 »

Ide jöhetnek a verseny óvások, vagy továbbra is e-mailben / privát üzenetben nekem, vagy Sándor Tibinek.

Óvást bárkinek joga van benyújtani a futam végétől számított maximum 48 óráig. Ennek két módja:

a fórumon óv a sértett
elküldi az eset rövid leírását e-mailben az alábbi címre: iracershu@gmail.com a következők megjelölésével:
              hányadik körben történt a kivizsgálandó incidens
              kik voltak érintve a balesetben

az óvás elbírálását nagyban segíti ha csatoltok egy replayt ami a kivágott balesetet tartalmazza

Az óvások elbírálása és a határozatok kihirdetése alapesetben nem lehet több mint 8 nap a futam után. Vagyis másik hét keddig kint kell lenni a határozatoknak. Ha ez valamilyen oknál fogva nem történik meg a versenybíróknak kötelességük tájékoztatni erről a versenyzőket.

Felhívnám mindenki figyelmét hogy a büntetések nem azért vannak mert valakit/valakiket szivatni akarunk, hanem hogy mindenki tanuljon az esetből. Nem az a cél hogy elvegyük bárki kedvét az iRacingtől, hanem hogy megelőzzük a hasonló eseteket, a büntetett is próbáljon tanulni az esetből, hogy a későbbiekben el tudjuk kerülni a hasonló incidenseket. Hibázások bárkivel előfordulhatnak, ez bennevan a versenyzésben, lényeg az hogy a lehetőségekhez képest próbáljunk meg egymásra vigyázni, és megtisztelni a másikat azzal hogy nem lökjük ki a verseny alatt.
« Utoljára szerkesztve: Április 29, 2014, 12:53:25 írta Attila Papp » Naplózva

Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: