Magyar Iracing Liga fóruma
Augusztus 24, 2019, 01:07:09 *

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: iRacers.hu a hazai iRacing közösség központja.
3 hónapos ingyenes előfizetés továbbra is igényelhető.
Összetett kereső  
Oldalak: 1 [2] 3 4   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 1. Őszi bajnoki GT futam Spa Francorchamps - Október 14.  (Megtekintve 23570 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Attila Papp
Administrator
veterán fórumozó
Nem elérhető Nem elérhető

« Válasz #20 Dátum: Október 13, 2013, 12:57:59 »

6-10ig lesz a host, végén 20 perces futam.
A futamon ne az eredmény számítson, hanem h egymással csatázzunk, gyakoroljuk az előzéseket! Így talán csökkentjük az esélyét a hétfői versenybaleseteknek.
Naplózva

Lőrinczy Máté
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #21 Dátum: Október 14, 2013, 09:29:03 »

A bajnokság kiírásban ott a V8 a futaméban nincs. Ma este engedélyezve lesz? Tegnap adtam egy esélyt a Ford GT-nek de nem tetszik továbbra sem.
Naplózva

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." Kimi
Pataki Oliver
Road szervertag 2013
aktív fórumozó
*

« Válasz #22 Dátum: Október 14, 2013, 10:05:33 »

Én beállok melléd a V8-cal ha engedélyezik.
Naplózva
István Vida
Road szervertag 2013
haladó fórumozó
*

« Válasz #23 Dátum: Október 14, 2013, 10:37:24 »

Sajnos éjszakás vagyok.  Nem szól szám
V8:
Megkedveltem a V8-at, de.
Attilának igazat adok, az a 2-3 ember nagyon fog hiányozni a másik osztályból, lehet rosszul látom, de a létszám továbbra is gyengus lesz, főleg a későbbiekben. A V8-at el tudnám képzelni esetleg egy külön bajnokságban, hozzá illő pályákkal, más időpontban ( akár hétvégén ). Nem tudom erről mi a véleményetek.
Kb. hárman vagyunk így V8-ra, Máté elszórakozna az elején-közepén egy darabig  Kacsint , mi pedig Olivérrel vérre menő csatát vívnánk a lekörözők kereszttüzében. Gyönyörű látvány lenne.
Döntsetek.
Naplózva
Lőrinczy Máté
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #24 Dátum: Október 14, 2013, 11:29:40 »

Önmagában is szeretem vezetni a V8-at, jó autó, nem bánom ha én indulok egyedül.
Naplózva

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." Kimi
balazs_penzes
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #25 Dátum: Október 14, 2013, 12:27:09 »

A V8 nem ütőképes autó ebben az összeállításban. Egymással meg 3an a bajnokság elején, mi lesz ebből a  végére?

Ha kell csinálunk egy setet mekire ami kereszbe megy gázra mint a barom, és akkor jöhettek mekizni Vigyorog

Naplózva
Pataki Oliver
Road szervertag 2013
aktív fórumozó
*

« Válasz #26 Dátum: Október 14, 2013, 12:44:04 »

Én már az elején sem értettem, hogy ha a szavazásnál az SR8, meg a Riley lett a 3. 4. akkor hova tűntek a kiírásnál, és miért lett V8 mint nem GT.

Este talizom az ördöggel (V8)
Naplózva
Attila Papp
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #27 Dátum: Október 14, 2013, 16:31:30 »

Ha valakinek kellene a jelszó:

http://iracers.hu/frm/index.php?topic=410.0
Naplózva

Volyka Csaba
Road szervertag 2013
aktív fórumozó
*

« Válasz #28 Dátum: Október 14, 2013, 20:30:57 »

Ez jó volt,1 kanyarig tartott a futamom Kacsint Ráadásul pont csapattárssal akadtam össze Sír ,mind1 szerencsére nem készültem semmit a futamra,csak egy dolgot bánok,hogy focit hagytam ki ez miatt.
Egy mekis leírhatná,hogy kellett-e tankolnia vagy végig tudott menni full tank-al.

Naplózva
Gergő Panker
Versenybíró
aktív fórumozó
*

« Válasz #29 Dátum: Október 14, 2013, 20:53:20 »

Balázsnak maradt 3 deci, én kiálltam az utolsó körben tankolni, 5 kör maradt az utolsó körre pont, Cipurnak nem lett volna elég.
Naplózva
Daniel Bodnar
Full szervertag 2013
veterán fórumozó
*

« Válasz #30 Dátum: Október 14, 2013, 21:05:56 »

Utolsó előtti kör teljesen, azelőtti kör fele is ECO üzemmód...mint kedves Tóth Józsi kollégám a 0,9l -es 3 hengeres buzukijával:)
Maradt 1,8l az utolsó körre, aztén János Balázs jött fel rám mint a talajvíz...kénytelen voltam megkockáztatni egy gyorsabb ucsó kört:)
De Zima Peti, aki kiment így is simán vissza állt elém Mosolyog

Naplózva
balazs_penzes
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #31 Dátum: Október 14, 2013, 21:06:46 »

Én nem álttam ki de nagyon kockázatos volt.  Az uccsó 3-4 körben lábujjhegyen mentem Mosolyog
Maradt 3 deci Vigyorog

Naplózva
Zima Péter
Road szervertag 2013
veterán fórumozó
*

70/41öt6633, 70/3062öt88

« Válasz #32 Dátum: Október 14, 2013, 21:28:14 »

Race07-nél beállítottam gombra a kéziféket, sokat gyakoroltam a rajtot, kézi kuplung rá amíg meg nem mozdul azt gyí. Hát itt nem fogott a kézi Dühös stop&go Sír
Naplózva

Asztalos Feri
Global Moderator
nagyon aktív fórumozó

« Válasz #33 Dátum: Október 14, 2013, 21:29:55 »

Elvileg 1 class, erre az egyik kocsi kibírja, a másiknak kell tankolni 25 litert. Mivel sajnos nem teleportálódik bele a benya, ezzel önmagában csomó időt vesztettem, ami 1 helyembe is került.
Kapott plusz súlyt a Ford tegnap óta? Valami kiírás lehetett volna, hogy mégis mennyi a súlyozás, ha már az iRacing-ben sehol nem találni (vagyis én nem láttam sehol).
Ezt a 16 ember - 4 autó kombót (súlyozással vagy anélkül, látható, hogy teljesen lényegtelen) inkább nem is kommentálnám. (A reakció rá, hogy akkor mondjak olyan autót, ami mindenkinek jó, szintén hagyjuk, mivel ha tavaly tudott annyi ember 1 autóval menni, idén is tudna..inkább mennék azzal a hulladék mclarenbusszal, csak legyen verseny, persze erre előbb is gondolhattam volna  Hááát )
Naplózva
balazs_penzes
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #34 Dátum: Október 14, 2013, 22:50:52 »

Hát valamit ki kell találni az egyszerűsítésre, mert indulásnak voltunk 16an. Ez beesik 12 környékére hipp hopp én nálam ez már leveri a lécet.  Előző bajnokságban megfogadtam, hogy ha lesz szép látszám, akkor jövök szívesen, de ha kevesen megyünk akkor szüneteltetem a projektet.

A minimum az, hogy ekkora létszámmal sprint futamok kellenek. Rövidek, fordított rajtsorrendel a 2. futamon. Legyen annak is kedve jönni, aki már nem a pontokra megy, hanem csak jól akarja érezni magát.

AZ meg hogy nem kellett kiállni hiba volt. Mondjuk nekem eszembe se jutott hogy nem állok ki, de aztán láttam a vége fele hogy lehet elég lesz. De mondom nagyon necces lett.

« Utoljára szerkesztve: Október 14, 2013, 22:57:46 írta balazs_penzes » Naplózva
Pataki Oliver
Road szervertag 2013
aktív fórumozó
*

« Válasz #35 Dátum: Október 15, 2013, 07:32:43 »

Üdv Urak,

Köszönöm a tegnapi versenyt, én élveztem minden pillanatát kivéve a teli tankolást a boxban. Mosolyog

Újoncként csak annyit kérnék, hogy mindenkire vigyázok, így egy kicsit bátrabban is lekörözhettek, és elmehettek mellettem (amennyiben gyorsabbnak ítélek benneteket, ezt meg látom az időkből), így nem vesztek legközelebb ennyi időt ezen események alatt. Látom ki merre jár mögöttem, a tükröt is nézem néha.

Ahogy elnéztem a tegnapi versenyt nem ülök át GT autóba amíg nem muszáj.

Legközelebb is az ördöggel a pályán.

Naplózva
Volyka Csaba
Road szervertag 2013
aktív fórumozó
*

« Válasz #36 Dátum: Október 15, 2013, 16:41:01 »

Hát valamit ki kell találni az egyszerűsítésre, mert indulásnak voltunk 16an. Ez beesik 12 környékére hipp hopp én nálam ez már leveri a lécet.  Előző bajnokságban megfogadtam, hogy ha lesz szép látszám, akkor jövök szívesen, de ha kevesen megyünk akkor szüneteltetem a projektet.

A minimum az, hogy ekkora létszámmal sprint futamok kellenek. Rövidek, fordított rajtsorrendel a 2. futamon. Legyen annak is kedve jönni, aki már nem a pontokra megy, hanem csak jól akarja érezni magát.

AZ meg hogy nem kellett kiállni hiba volt. Mondjuk nekem eszembe se jutott hogy nem állok ki, de aztán láttam a vége fele hogy lehet elég lesz. De mondom nagyon necces lett.

Nálam már 16 is leverte a biztosítékot,ennyi fővel nem lehet multizni,és még 1féle kocsihoz is kevés én azt mondom. Be kell látni,hogy nincs annyi magyar akinek megfelelne a hétfői + autó páros. 20 alatti fővel mondhatni bár mikor tok futni futamot,ahhoz nem kell csatlakoznom semmilyen bajnoksághoz.Tom nem kötelező itt lenni,de ha már befizettem gondoltam elindulok,de így ebből nem lesz rendszeres indulás,ha csak nem történik valami csoda. 
« Utoljára szerkesztve: Október 15, 2013, 17:47:14 írta Volyka Csaba » Naplózva
Zoltan Ozsvath
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #37 Dátum: Október 15, 2013, 17:40:39 »

Én is köszi a versenyt.
Máté sorry hogy kilöktelek  Zavart
Valamit tényleg ki kellene találni.
Jobb lenne 1 autó és csak sprint futamok fordított rajt sorrend,ha többen leszünk lehet változtatni.
Izgalmasabbak lennének a futamok.
Ha csak a 2 teszt futamra gondolok WKG,summit  tök jók voltak ,sonomáról nem is beszélve.
De Ti tudjátok ,ha tudok jövök.
Naplózva
Bendegúz Pál Farkas
Road szervertag 2013
haladó fórumozó
*

« Válasz #38 Dátum: Október 15, 2013, 18:26:59 »

Én is támogatnám a single class sprint futamokat!
Naplózva
Attila Papp
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #39 Dátum: Október 15, 2013, 18:38:08 »

Persze, mindenki támogatja a single class futamokat, csak ha nem meki akkor milyen autó?
Legyen Mazda MX-5?
Én is bennevagyok az egy autós felállásban, de lehetetlen olyan autót találni ami mindenkinek megfelel.
Ha a többségnek jó a meki, vagy az mx5, tőlem mehetünk azzal.
De sztem ha meki, akkor 2-3 ember már nem jönne...
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: