Magyar Iracing Liga fóruma
Szeptember 15, 2019, 15:15:53 *

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: iRacers.hu a hazai iRacing közösség központja.
3 hónapos ingyenes előfizetés továbbra is igényelhető.
Összetett kereső  
Oldalak: 1 [2]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 5. Őszi bajnoki Sprint futam Interlagos - December 9.  (Megtekintve 10564 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zoltan Ozsvath
Administrator
veterán fórumozó
Nem elérhető Nem elérhető

« Válasz #20 Dátum: December 09, 2013, 21:54:04 »

Szeretném meg köszönni Gergőnek a nagyon korrekt versenyzést.
Szép volt.
Ez a 3 versenyem hogy a R2 T1 ben kilöknek.
Ja hogy ovatosan veszem be sorry.
Meg ígérem legközelebb azt fogom csinálni föleg a 2 verseny rajtjánál amit itt sokan.
Naplózva
Zoltan Ozsvath
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #21 Dátum: December 09, 2013, 22:30:07 »

Sorry a kirohanásért
A dolgot megbeszéltük Gergővel.
Még egyszer elnézést.
Naplózva
Zima Péter
Road szervertag 2013
veterán fórumozó
*
Elérhető Elérhető

70/41öt6633, 70/3062öt88

« Válasz #22 Dátum: December 09, 2013, 23:01:51 »

Elnézést minden érintettől, nem kellett volna gyakorlás nélkül indulnom. Nem jutott el az agyamig a kiírás, Én 9órai rajtra készültem. 4percel a qual vége előtt sikerült beesnem, ez kevésnek bizonyult.

A második rajt második kanyarjában az Én visszajátszásomban Balázs Jani pörgése másfél-két méteres bugnak látszik, közelében nem voltam mégis olyan mintha meglökném. Csak nálam ilyen vagy tényleg meglöktem?
Játék közben se éreztem közelinek, csak visszanéztem a rajtot és akkor tűnt fel.
Naplózva

Pataki Oliver
Road szervertag 2013
aktív fórumozó
*

« Válasz #23 Dátum: December 10, 2013, 06:33:47 »

Üdv Urak,

Én élveztem mindkét futamot köszönöm mindenkinek. Kivételesen Darren Úrnak a korrekt első futamért tuti az idegeire mentem. Mosolyog
A másodikban csak rávettem magam az élről indulásra, kicsit elóvatoskodtam, de nem bántam meg, csak a második körös pöcci nem hiányzott. (nincs harag de az ilyet sose értettem)

Köszi mégegyszer
Naplózva
Kövics Tamás
Full szervertag 2013
veterán fórumozó
*

« Válasz #24 Dátum: December 10, 2013, 07:35:33 »

Nekem egy kis csalódást hozott mindkét verseny, mert szerintem elsőn meglett volna a 4-5, másodikon az 5-6 hely valamelyike, de önhibámon kívül mindkét versenyen a boxban végeztem.
A második futamon Peti nem igazán hibás a velem való koccért, mert megcsúszott és oldalba talált, viszont én meg balfék módon a sérült járgánnyal bebóklásztam Olivér elé - elnézést érte!
Amúgy szerintem szokatlanul sok volt a hibázás, megpördülés - valami front volt talán srácok?  Vigyorog
Naplózva

- Tomdriver -
Daniel Bodnar
Full szervertag 2013
veterán fórumozó
*

« Válasz #25 Dátum: December 10, 2013, 10:53:29 »

Peti, nekem úgy tűnt, hogy volt contact  Kacsint
Naplózva
Daniel Bodnar
Full szervertag 2013
veterán fórumozó
*

« Válasz #26 Dátum: December 10, 2013, 11:09:31 »

Nekem a front tis bejátszott, meg a 0 gyakorlás is...kb 5 perc practice volt Asztalos Feri(Köszi!) setjének próbálgatásával, utána a qualin próbáltam szokni az autó-pálya kombót.
A kombó bejött, csak figyelmetlenségemből nagyon soxor pörögtem meg. Elvileg az első rajtnál jobbat még sosem produkáltam, pár kört ott szambáztam 3. helyen de szépen vissza amortizáltam magam  a helyemre Mosolyog

Nekem bejött a nagyobb létszám, viszonylag normálisnak tűnik a vidéki(vendég) társaság  Mosolyog
Naplózva
Balázs János
Full szervertag 2013
haladó fórumozó
*

« Válasz #27 Dátum: December 10, 2013, 12:12:32 »

Nálam is úgy nézett ki a replayben mintha egy szellem autó lökött volna meg.
Legalább fél méterre nem volt senki se a közelembe.
De hát hallottunk már ilyen problémáról nem egyszer.
Egyébként én átgondolnám hogy nem lenne-e jobb a második futamot is repülő rajttal indítani.
Nagyon sok a baleset, én még talán egyszer sem jutottam túl az első kanyaron ép bőrrel.
Az 5.-ik futam után már egy kicsit fusztrál a dolog.
Naplózva
Lőrinczy Máté
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #28 Dátum: December 10, 2013, 17:34:21 »

Az én versenyem mind a két futamon megpecsételődött már a második kanyarban.
Elsőn jól kaptam el a rajtot, külső íven előztem, majd a falból kilógott egy kis gumifal, az lecsaptam, el is állította a felfüggesztésem, és így a második kanyarban össze is értem valakivel, minek következtében felcsapódtam a falra, és boxba kellett volna menni javítani. Kiléptem.

Második futamon az első kanyarban elfordultam, majd egy velem szemben de egy helyben álló autót kikerültem, de egy másik nekem csapódott. Ekkor megint boxba kellett volna menni de nem mentem, így kizárt a szerver. Levettem a kizárást (dejó hogy admin vagyok Vigyorog ) azonban mikor visszajöttem a roncsolódás nem javult meg így vezethetetlen volt az autó. Olivérnek neki is csúsztam egyszer (bocsi megint).

Nem volt életem futama, inkább maradok az oválnál.
Naplózva

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." Kimi
Oldalak: 1 [2]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: