Magyar Iracing Liga fóruma
Július 21, 2019, 05:54:33 *

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: iRacers.hu a hazai iRacing közösség központja.
3 hónapos ingyenes előfizetés továbbra is igényelhető.
Összetett kereső  
Oldalak: 1 [2]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 7. Őszi bajnoki Sprint futam Road Atlanta - Január 6.  (Megtekintve 11217 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kövics Tamás
Full szervertag 2013
veterán fórumozó
*
Nem elérhető Nem elérhető

« Válasz #20 Dátum: Január 07, 2014, 13:36:01 »

Igen, szerintem ezt akár be is vezethetjük h aki az elején nagy crashbe kerül és ezáltal körhátrányba, visszakaphatja a körét.

Támogatom, többen jártunk már így és javarészt vétlenül kerültünk bokszba crash miatt (ja kérem, tessék az út és látási viszonyoknak megfelelően vezetni a versenyjárművet, illetve betartani a követési távolságot!  Vigyorog), büntet úgy is az iRacing alapból sajnos, ha nem te vagy a vétkes, akkor is.
Naplózva

- Tomdriver -
Daniel Bodnar
Full szervertag 2013
veterán fórumozó
*

« Válasz #21 Dátum: Január 07, 2014, 14:01:42 »

Dani nem tudom vissza nézted e a replayt ,de te voltál aki elég szépet hibázott,beragadtatok 2-en a rajtnál bementem közzétek és te az egyenseben nem is értettem rám húztad.
Ha te is szólsz Attilának ,hogy engedjen körbe biztos téged is körbe enged.

Zoli, vissza néztem ok, szerintem ott én nem voltam ludas, hanem szenvedő fél, de mind1. Nem a crasht fikázom, csak a problémát nem érti senki.

A probléma az, hogy ha valaki (jelen esetben én) sárgánál kap egy "állj a sor végére!" büntit (mivel towing miatt lezárt pitbe érkeztem), akkor ha egy másik pilótát (jelen esetben téged) körbeküldenek, és a körbe küldött pilóta (jelen esetben Te) nem ér körbe a rajtig, akkor a büntibe rakott valakit (jelen esetben én) nem biztos, hogy jogosan éri több mint + 1 kör hátrány (1:10 + pit ki-be).
Nekem a körbeküldésedtől vonyított a spotter, hogy engedjelek el...zöldig próbáltam tökörészni hátha jössz. Zöld zászlónál instant jött a next bünti.

Azt hogy a 2. futam rajtjánál én miben voltam hibás továbbra sem értem, de az egész hozzászólásom nem erről szólt.
Hazaérek megnézem a replayt, azt hiszem elmentettem.

Naplózva
Zima Péter
Road szervertag 2013
veterán fórumozó
*

70/41öt6633, 70/3062öt88

« Válasz #22 Dátum: Január 07, 2014, 15:05:45 »

Dani nem tudom vissza nézted e a replayt ,de te voltál aki elég szépet hibázott,beragadtatok 2-en a rajtnál bementem közzétek és te az egyenseben nem is értettem rám húztad.
Ha te is szólsz Attilának ,hogy engedjen körbe biztos téged is körbe enged.

Zoli, valamit nagyon elnéztél, a 11-es Szabó Attila húzta rád és toltátok együtt a falnak Danit. Én is beragadtam a rajtnál, engem akart Attila előzni, de túl szélesre sikerült.
(Így utólag könnyű okoskodni, de felülről nézve Te is jöhettél volna még jobbra, de négyen egy sorba nehéz kicentizni)

Burdohány Laci is csinált egy kétkerekes piruettet, Gergőnek nagy mázlija volt, cipurnak nem annyira Határozatlan
« Utoljára szerkesztve: Január 07, 2014, 15:23:59 írta Zima Péter » Naplózva

Laszlo Burdohany
Road szervertag 2013
aktív fórumozó
*

« Válasz #23 Dátum: Január 07, 2014, 16:49:14 »

"Burdohány Laci is csinált egy kétkerekes piruettet, Gergőnek nagy mázlija volt, cipurnak nem annyira"

Hát ja, bocsi még egyszer!

Zoli, valamit nagyon elnéztél, a 11-es Szabó Attila húzta rád és toltátok együtt a falnak Danit. Én is beragadtam a rajtnál, engem akart Attila előzni, de túl szélesre sikerült.
(Így utólag könnyű okoskodni, de felülről nézve Te is jöhettél volna még jobbra, de négyen egy sorba nehéz kicentizni)

Burdohány Laci is csinált egy kétkerekes piruettet, Gergőnek nagy mázlija volt, cipurnak nem annyira Határozatlan

Naplózva
Zoltan Ozsvath
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #24 Dátum: Január 07, 2014, 18:34:52 »

akkor sorry ,elnéztem a nevet,
1 monitorral nehéz oldalra is látni:)

Naplózva
Gergő Panker
Versenybíró
aktív fórumozó
*

« Válasz #25 Dátum: Január 07, 2014, 19:52:22 »

Ja ott belülről is kb olyan 1-2 centinek érződött, replay-t nem mentettem, de akkor gondolom, jól tippeltem Bibííí
Naplózva
Zima Péter
Road szervertag 2013
veterán fórumozó
*

70/41öt6633, 70/3062öt88

« Válasz #26 Dátum: Január 07, 2014, 22:19:00 »

Nagyon ég az arcom, hogy minden verseny után két három embertől elnézést kell kérnem amiért elcsesztem a futamukat, nem tudom mikor növök fel végre a feladathoz.
Bocs Szabó Tomi és Király Zoli, nem akarok beszélni az első racéról, "minősíthetetlen"  Szomorú
A másodikat viszont nagyon élveztem, sajnos annyira figyeltem nehogy megint belepiszkítsak más versenyébe, hogy inkább elengedtem mindenkit. Ami nem is lett volna baj, csak elengedtem azt az... izét, na, hogy is hívják... ööö nem jut eszembe, hogy hívják, megvan azt hiszem cipur. Agyhúgykövem lett ettől a fiútól, vonatoztam mögötte, körönként fél egy mp-et hoztunk az előttünk lévőkön, erre két körönként elszúrta, engedhettem újra magam elé és kezdhettük elölről a felzárkózást. Ez a nyílt versenyek hátránya, mindenféle rutintalan kezdővel kell menni, az utolsó elötti körre annyira szétestem fejben "emiatt", hogy megforogtam a sikánban, áh mindegy fiatal még van ideje belerázódni. Kacsint Legalább egy éve hallgatom, hogy milyen  szar a kormánya, szívesen akár ingyen is megcsinálnám neki, ha, haaa?! Ha nem RUF-fal versenyezne, akinek telik erre a luxusra annak telhetne felújított kormányra is.
Ha az elsőn nem indultam volna, azt mondanám nagyon jó verseny volt. Grat mindenkinek.

Naplózva

Daniel Bodnar
Full szervertag 2013
veterán fórumozó
*

« Válasz #27 Dátum: Január 07, 2014, 23:02:36 »

Zoli: Ha te elnézted, akkor én is elnézem neked  Kacsint
Az is megzavarhatott, hogy Szabó Atti elkommunálta a rajtszámomat:)
Peti, köszi, hogy kiálltál mellettem Vigyorog

Minden esetre a körbeintős parancsokkal sztem a jövőben valamit kezdeni kellene.

Naplózva
Fóth Tamás
újonc fórumozó
*

« Válasz #28 Dátum: Január 08, 2014, 06:12:14 »

Köszönöm a lehetőséget, hogy beugorhattam!  Egy szerencsétlen koccanással indult az első futamom, de innentől akikkel összefutottam a pályán  mindenki nagyon korrekt volt,  tetszettek a versenyek. Mosolyog  Kűzdöttem a kocsival, egy-egy megpörgést magamtól is sikerült összehozni, de sikerült befejezni mind 2 futamot, és hálisten nem törtem össze senkit sem :p
Naplózva
SzaboAttila
Road szervertag 2013
újonc fórumozó
*

« Válasz #29 Dátum: Január 11, 2014, 19:57:54 »

Srácok mindenkitől elnézést kérek akinek kicsit is tönkre tettem a versenyét.Valamivel jobb bemutatkozásra számítottam.Katasztrófa versenyem volt!Azon leszek,hogy ezt kijavítsam.Meg kell ismernem a játékot,hogy mit kell és mit lehet csinálnom benne.Remélem később is segítetek,mert most is sok segítséget kaptam a pár nap alatt amióta itt vagyok nálatok.Köszönöm a megértéseteket. Mosolyog
Naplózva
balazs_penzes
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #30 Dátum: Január 14, 2014, 00:45:30 »

(P. Balázs tessék megnézni az indulók számát... Mosolyog):

Hát igen ezt benéztem. De úgy érzem egy kis pihenő most rámfér. 3 évig egyetlen futamot hagytam csak ki, és most a helyzet az hogy a felszabaduló idővel eléggé tudok is mit kezdeni. Nézegetem assetto corsát de sok időt azzal sem töltök. Szimulátor egyelőre marad, de most egy ideig csak ulra lightosban tolom Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 [2]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: