Magyar Iracing Liga fóruma
Szeptember 15, 2019, 15:12:02 *

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: iRacers.hu a hazai iRacing közösség központja.
3 hónapos ingyenes előfizetés továbbra is igényelhető.
Összetett kereső  
Oldalak: 1 [2]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Új autó a kínálatban bajnoki versenyekre?  (Megtekintve 12969 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Attila Papp
Administrator
veterán fórumozó
Nem elérhető Nem elérhető

« Válasz #20 Dátum: December 20, 2013, 20:35:56 »

De, ezért fura h le kell súlyozni 180 kilóval más pályán h Mekis időt tudjunk vele menni. De pályafüggő is lehet.
Tomi az időjárást figyelted? Mert ha nem ugyanaz van beállítva, akkor simán lehet +- 2 másodperc eltérés is ugyanazzal az autóval más időjárási körülmények között.

Mindenesetre vasárnapra kiírok egy tesztet, 6-8ig aztán finomítunk és 8-10ig mehet egy másik szeró ha módosítani kell a súlyozáson.
A szerver jelszó legyen: iracerstest

ha esetleg lesz ezzel egyidőben hostolt szeró ami free, akkor nem szórom a dollárt, de nemhiszem h pont akkor lenne meki-ruf-bathurst kombó.
Naplózva

Kövics Tamás
Full szervertag 2013
veterán fórumozó
*

« Válasz #21 Dátum: December 20, 2013, 20:46:24 »

Ja, mondjuk azt tényleg nemtom milyen idő volt a tegnapi teszten, azt meg pláne nem, miben tesztelt Szabó Tomi.
Meg hát ahogy mondod pályafüggő is lehet, bár karakterét tekintve a két autó közt nincs akkora különbség mint pl. V8 és bármelyik GT járgány között.
Naplózva

- Tomdriver -
Lőrinczy Máté
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #22 Dátum: December 20, 2013, 21:16:19 »

A V8 és a GT autókban csak annyi volt a közös, hogy mind a kettő van iRacingben Vigyorog
Naplózva

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." Kimi
Szabó Tamás
Road szervertag 2013
nagyon aktív fórumozó
*

« Válasz #23 Dátum: December 20, 2013, 22:01:05 »

Hatalmas köszi a tesztelésért, esetleg kipróbálnád a C-specet is? Elvileg az lassabb mint a Track.

Sziasztok megint!

Default iracing időjárással mentem, azaz 78f 55hum 2mph szél és valamilyen irány nem tudom, de ha felmész tesztre, akkor ez az alap időjárás ha jól emlékszem.

Felmentem a C-vel is, de miután 5 kör után 5mp-vel volt gyengébb az opt időm hagytam a francba, pedig elkentem a száját keményen...  Vigyorog Amúgy meg elég nehezek vele a féktávok abs nélkül és azért Bathurst-on nem annyira jó blokkolni mondjuk ahogy kezdődik a lejtmenet.. Könnyű az eleje és nem annyira érezni, hogy mikor csúszik meg..

Én is azt mondom, hogy legyen csak a RUF, mert pont erre a nehéz pályára szétcseszni ezt a jó kis vasat nem érdemes..

Amúgy meg Bathurst-ön tuti más lesz a jó súly, mert Okayamában van egy-két kemény kigyorsítás és ott a farnehéz viselkedés nem egy hátrány..

Na majd éjjel megnézem, de Mekivel se set-em és kb 10 kört mentem eddig, a RUF-al meg vagy 300-at három nap alatt, ezért is nem biztos, hogy jó lenne az összehasonlítás.

A Feri ideje amit beírt az korrekt... Aki bemegy 6 alá az már szép teljesítmény. Nekem ott 2:03.7 az opt időm a RUF-al, de talán egyszer véletlen benéztem 5-alá nem kis szélárnyékkal, amúgy meg örülök a 6-os időknek is. Szóval annyit megtehetnétek aki ment már sokat rajta mekivel, hogy ránéznétek az opt időre és akkor nem kéne nekem legalább 2 órát eltöltenem azzal, hogy próbálok vele összehozni normális szektorokat..

köszi  Vigyorog
Naplózva
Attila Papp
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #24 Dátum: December 20, 2013, 23:04:38 »

Múltkor mentek többen Mekivel mikor kijött Bathurst, és ott a top idő asszem 2:03:7-8 körül volt.
Akkor ezekszerint szénné kellene súlyoznunk a RUF-ot.

Mit szóltok ha a hétfői speckó karácsonyi futamként csak RUFfal mennénk?
Van aki nagyon ellenkezik, illetve akinek nincs meg?
Naplózva

Laszlo Burdohany
Road szervertag 2013
aktív fórumozó
*

« Válasz #25 Dátum: December 20, 2013, 23:13:15 »

"Mit szóltok ha a hétfői speckó karácsonyi futamként csak RUFfal mennénk?"
Én benne vagyok!!!

Múltkor mentek többen Mekivel mikor kijött Bathurst, és ott a top idő asszem 2:03:7-8 körül volt.

Naplózva
Asztalos Feri
Global Moderator
nagyon aktív fórumozó

« Válasz #26 Dátum: December 21, 2013, 00:22:26 »

Azért szétsúlyozni nem kéne, Bathurst-re legalábbis, embert nem láttam még 2:03 alatt menni RUF-fal. Most egy kis gyakorlással sikerült 2:04 közepe, de szélárnyék nélkül ennél többet nem nagyon érzek a setupban (pedig már ez se baseline).
Más kérdés, hogy hányan lennének Mekivel, szerintem nem sokan Mosolyog

A RUF only szerintem is a nyerő. Már csak az a kérdés, melyik  Hááát
Naplózva
Daniel Bodnar
Full szervertag 2013
veterán fórumozó
*

« Válasz #27 Dátum: December 21, 2013, 08:38:30 »

Bár még messze a gépem a késztől, de részemről is ok a csak RUF party.
Bár a nagyon menőknek RWD és az olyan bénáknak mint én mehet az AWD  Puszi
Mondom ezt úgy, hogy még 0,0000001 kört em mentem vele, sőt semmivel sem mióta megvettem  Vigyorog
Naplózva
Kövics Tamás
Full szervertag 2013
veterán fórumozó
*

« Válasz #28 Dátum: December 21, 2013, 09:19:19 »

Legyen RUF, abból is a Track változatot javaslom, Mekivel semmiképp nem mennék, bár opcióként bent hagynám - nincsenek akkora különbségek a két járgány között ezen a pályán, hogy bármelyiket súlyozni kéne szerintem.
Ha Feri ment 2.04 közepét RUF-al, akkor az WR idő közeli, a Mekis 2.03.7 úgy szintén - még 1 mp sincs köztük.
Naplózva

- Tomdriver -
Zima Péter
Road szervertag 2013
veterán fórumozó
*
Elérhető Elérhető

70/41öt6633, 70/3062öt88

« Válasz #29 Dátum: December 21, 2013, 10:46:30 »

Aznap amikor kijött a Ruf, Rens Broekman 2.02,1-et ment azt hiszem a trackal, mindezt úgy, hogy nem igazán volt tiszta köre annyian voltak fenn. Szabó Tomit is néztem, csodálkoztam is mit bénázik 2.08 volt a legjobbja talán? Hááát Aztán másnap kipróbáltam  és a 20. próbálkozásra sikerült körbe mennem 2.12  Szomorú
Mentem legalább 50 kört az optimálom 2.06 vége, de csak 2.08 a legjobb időm. Erre a pályára legalább egy hetet kéne folyamatosan gyakorolnom, hogy aránylag hiba nélkül tudjak 15 kört menni. Szomorú

+1 csak Ruf.
Naplózva

Attila Papp
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #30 Dátum: December 21, 2013, 10:56:01 »

Ha RUF, akkor mindenképp a Track változat lenne, az RWD-vel menjen aki mazoista, és szeret leizzadni még az egyenesben is (Mátéra illik a leírás Mosolyog), a C-spec meg méglassabb mint a Track, most az idő szűkössége miatt azt mondom menjünk csak a RUF-fal, Cipur mondta h lehet jön, ha jönne ő is inkább RUFozna.
Viszont a későbbiekben megpróbálhatjuk összelőni mondjuk a Caddy FordGT RUF triót, ez a három lehet akár egyforma tempóban (vagy a Track vagy a C-spec)
de ha jól sejtem aki eddig próbálta a RUFot, nem mondta h szar, szóval tőlem a bajnokság további részében is maradhat és akkor nem kell a súlyozással vesződni.
Naplózva

Zima Péter
Road szervertag 2013
veterán fórumozó
*
Elérhető Elérhető

70/41öt6633, 70/3062öt88

« Válasz #31 Dátum: December 21, 2013, 12:02:28 »

Ha RUF, akkor Track
de ha jól sejtem aki eddig próbálta a RUFot, nem mondta h szar, szóval tőlem a bajnokság további részében is maradhat és akkor nem kell a súlyozással vesződni.

+1
Naplózva

Zima Péter
Road szervertag 2013
veterán fórumozó
*
Elérhető Elérhető

70/41öt6633, 70/3062öt88

« Válasz #32 Dátum: December 21, 2013, 12:05:09 »

Hostoknál van Bathurst, még 3 és fél óra, lehet gyakorolni.
Naplózva

Attila Papp
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #33 Dátum: December 21, 2013, 12:10:35 »

Aki esetleg még gondolkodna a RUF megvételén, mindenképp vegye meg, megéri!
Egyrészt az új gumimodellnek köszönhetően fenomenális a viselkedése, másrészt egy autó áráért 3 változatot kapunk. Igaz az RWD-t csak Máté kedvéért adták ki Mosolyog
Naplózva

Lőrinczy Máté
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #34 Dátum: Január 17, 2014, 11:33:28 »

Egyrészt az új gumimodellnek köszönhetően fenomenális a viselkedése, másrészt egy autó áráért 3 változatot kapunk. Igaz az RWD-t csak Máté kedvéért adták ki Mosolyog

Így van! Az RWD nem pördül meg kanyarbejáraton (csak kijáraton ha eszetlenül nyomjátok), és nem pattog, és nem nagyon lehet setupolni! Kiváló gép!
Naplózva

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." Kimi
János Ipolyi
Oval szervertag 2013
aktív fórumozó
*

« Válasz #35 Dátum: Január 17, 2014, 23:12:59 »

Amit januárra ígértek kiadni 4. RUF-ot  az is ingyen lesz ha jól láttam. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 [2]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: