Magyar Iracing Liga fóruma
Szeptember 15, 2019, 15:39:05 *

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: iRacers.hu a hazai iRacing közösség központja.
3 hónapos ingyenes előfizetés továbbra is igényelhető.
Összetett kereső  
Oldalak: 1 [2]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 8. Őszi bajnoki Sprint futam Summit Point - Január 20.  (Megtekintve 13001 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Pataki Oliver
Road szervertag 2013
aktív fórumozó
*
Nem elérhető Nem elérhető

« Válasz #20 Dátum: Január 21, 2014, 07:28:58 »

Üdv Urak,

Én élveztem mindkét futamot, köszönöm mindenkinek.
Az első futamon az a kis pöcc nem hiányzott, de ez van nincs harag, sikerült visszajönnöm 16-ról 9-re, és volt egy kellemes üldözéses rész. Mosolyog
A második futamban mindkét rajtot elég jól vettem, így már csak arra figyeltem mikor jönnek a sokkal gyorsabbak, és hogy el tudjam őket engedni. Utána kicsit kergettek, de túléltem.

Lehettem volna kicsivel gyorsabb, de így is jó volt.
Naplózva
Daniel Bodnar
Full szervertag 2013
veterán fórumozó
*

« Válasz #21 Dátum: Január 21, 2014, 07:29:51 »

A végére nekem is összejöttek normális körök.
2. futamban jó pár körben a top10 ben küzdhettem, de valahogy János furán jöttél vissza egy kicsúszás után a fűről, pont elém:(
Ennek következtében egy kigyorsítós kanyarkijáratnál pályát kellett módosíranom, ami sikerült is nagynehezen. Nyúltam is a gombért, hogy beszóljam valami frappánsat, de pöcs fejemmel a nagy izgalomban benyomtam a kormányon a speed limitert is, aminek hála mögöttem közlekedő csapattársam,  Zima Peti frankón belém hajtott, lecsúsztam az útról és végre volt időm káromkodnom eggyet Vigyorog

Érdekes, hogy ahogy azt Asztalos Feri is megmondta, ha nem kátyuba megyek, akkor egész szépen lehet terelgetni ezt a kis szappantartót:)

Naplózva
Zima Péter
Road szervertag 2013
veterán fórumozó
*
Elérhető Elérhető

70/41öt6633, 70/3062öt88

« Válasz #22 Dátum: Január 21, 2014, 09:01:53 »

2. futamban jó pár körben a top10 ben küzdhettem, de valahogy János furán jöttél vissza egy kicsúszás után a fűről, pont elém:(
Ennek következtében egy kigyorsítós kanyarkijáratnál pályát kellett módosíranom, ami sikerült is nagynehezen. Nyúltam is a gombért, hogy beszóljam valami frappánsat, de pöcs fejemmel a nagy izgalomban benyomtam a kormányon a speed limitert is, aminek hála mögöttem közlekedő csapattársam,  Zima Peti frankón belém hajtott, lecsúsztam az útról és végre volt időm káromkodnom eggyet Vigyorog

Így már értem, nem tudtam miért lassítottál, de előtte a célegyenes végi féktávnál is megleptél rendesen, kirántottad jobbra, Én meg azon agyaltam ez most mi ez? Véded az ívet? Annyira koncentráltam a féklámpádra, nehogy beléd száljak, eltűntél előlem és elfelejtettem fékezni. Mire összeszedtem a romot, kezdtem felfogni, talán el akartál engedni?  Kacsint
Tipikus bénaság, mint a Taxi c. filmben a félig kész híd, talán még integettem is, hogy sikerült megelőzzelek. Vigyorog
Naplózva

Daniel Bodnar
Full szervertag 2013
veterán fórumozó
*

« Válasz #23 Dátum: Január 21, 2014, 09:12:57 »

Ja, jól meg akartalak szopatni  Kacsint
El akartalak engedni...és minél kevesebb időt veszteni vele. Simán jöttél 1 mp-t körönként, minek tartsalak fel?
Aztán láttam, hogy gondot okoz, így mentem tovább  Vigyorog
A féklámpámat azért nem láttad, mert a speed limiter nem jelez, csak lassít  Mosolyog

Különben jobban festett volna, ha mind 2-en a top 10 ben maradunk Vigyorog
Naplózva
Zoltan Ozsvath
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #24 Dátum: Január 21, 2014, 10:01:28 »

El sem hiszem Vigyorog
Nem ütöttek ki/törtem össze magam!
Körülöttem  mögöttem pörögtek,forogtak törtek az autók de én mintha sérthetetlen lennék Vigyorog
Na ez már kellet ,utóbbi időben nem igazán voltam szerencsés.
Naplózva
Pataki Oliver
Road szervertag 2013
aktív fórumozó
*

« Válasz #25 Dátum: Január 21, 2014, 12:23:07 »

El sem hiszem Vigyorog
Nem ütöttek ki/törtem össze magam!
Körülöttem  mögöttem pörögtek,forogtak törtek az autók de én mintha sérthetetlen lennék Vigyorog
Na ez már kellet ,utóbbi időben nem igazán voltam szerencsés.

Azért én láttalak a gyepen. szerencsémre Mosolyog
Naplózva
Zoltan Ozsvath
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #26 Dátum: Január 21, 2014, 12:29:32 »

Azért én láttalak a gyepen. szerencsémre Mosolyog
sajna jaja kicsit pattogott én meg hamar akartam kigyorsítani, de szerencsére megfogtam és nem sokat buktam:)
szerintem a RUffal mellőzni kell az ilyen pályákat:)
Naplózva
SzaboAttila
Road szervertag 2013
újonc fórumozó
*

« Válasz #27 Dátum: Január 21, 2014, 18:57:46 »

Nekem jó volt a rajtom,de az első kanyarból kifelé valaki megforgott én meg bele,mert a portól nem láttam semmit Aztán a mögöttem lévő meg belém.Király. Mosolyog A kormányom 90 fokba állt akkor ment egyenesen.Ki a boxba.Persze ok,de mindenki ott akart megelőzni így megint belém jöttek páran.javítás.GO!Mentem ahogy tudtam.8.hely.Legalább körbe mentem végig.Aztán a 2.futam.Remek rajt majd egy autó megpöcköl én meg lecsúsztam.Elmentek megint páran.Aztán még abban a körben elrontom az egyik jobbost csípem a füvet annyi,fal.Nem sérült annyira így nyomtam tovább.Rettentő jó verseny volt előzésekkel,üldözésekkel.6.hely lett a vége.Talán jó helyezés ez nekem.Majd lesz olyan,hogy tiszta versenyt tudok menni.Grat a győztesnek.
Naplózva
Fóth Tamás
újonc fórumozó
*

« Válasz #28 Dátum: Január 22, 2014, 16:53:16 »

Nem gondoltam hogy végig tudok menni megpörgés nélkül akár csak az egyik versenyen is, nagyon szenvedtem a buckákon. Ehhez képest az első verseny meglepően jól sikerült, annak ellenére hogy kaptam a rajt utáni koccokból és visszaestem pár helyet, később Zolit  követve (akinek köszönet a megosztott setupért) elmentünk pár autó mellett és végül őt is sikerült megijesztenem az 1. kanyarban hogy egy kicsit szélesen vegye, a balos emelkedőnél meg elengedett, innen már sikerült tartani a 2mp körüli előnyt vele szemben.
A második már nem volt ilyen fényes, hamar a boxban kötöttem ki várva a vontatásra. Picivel jobb tempóban tudtam menni mint az elsőn, de pont az éllovasok elé kerültem vissza és kaptam gazdagon a kék zászlót, aztán újra lecsúsztam a pályáról és nem éreztem a kraftot, hogy végig kocsikázzak ekkora hátránnyal.
Összességében ez a verseny is tetszett, az első eredménye übereli a második viszontagságait Mosolyog
Köszi mindenkinek!

Remélem Silverstone barátságosabb aszfalttal vár :p
Naplózva
Balázs János
Full szervertag 2013
haladó fórumozó
*

« Válasz #29 Dátum: Január 25, 2014, 14:28:04 »

A végére nekem is összejöttek normális körök.

Sajnos így van ahogy írtad. Bocs érte.  Dühös
Nagyon nem jött össze ez a két verseny, ez a pattogás nagyon idegesített, meg már az első versenyen a rajt után pár kanyarral az egyenesbe forgatták meg egymást a többiek és persze beléjük rongyoltam. Utána meg a Safety car-al szívattam meg magam, kaptam egy fekete zászlót. A második futamon nem is kellett volna már elindulnom. Sorry mégegyszer mindenkitől akinek gondot okoztam.
Naplózva
Zoltan Ozsvath
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #30 Dátum: Január 25, 2014, 15:00:17 »

Tamás szivesen a setupot.
Balázs ezért jó ha fel jösz TS re vagy beírod chatbe hogy vegyék le a fekete zászlót,mert Attila le tudja venni menet közben is:)
Naplózva
Daniel Bodnar
Full szervertag 2013
veterán fórumozó
*

« Válasz #31 Dátum: Január 25, 2014, 23:43:27 »

Sajnos így van ahogy írtad. Bocs érte.  Dühös
Nagyon nem jött össze ez a két verseny, ez a pattogás nagyon idegesített, meg már az első versenyen a rajt után pár kanyarral az egyenesbe forgatták meg egymást a többiek és persze beléjük rongyoltam. Utána meg a Safety car-al szívattam meg magam, kaptam egy fekete zászlót. A második futamon nem is kellett volna már elindulnom. Sorry mégegyszer mindenkitől akinek gondot okoztam.

részemről semmi probléma, bocsánatkérés elfogadva Vigyorog
Naplózva
Balázs János
Full szervertag 2013
haladó fórumozó
*

« Válasz #32 Dátum: Január 27, 2014, 10:18:34 »

Tamás szivesen a setupot.
Balázs ezért jó ha fel jösz TS re vagy beírod chatbe hogy vegyék le a fekete zászlót,mert Attila le tudja venni menet közben is:)

Jönnék én TS-re, csak az a baj hogy a számítógép a hálószobában van és az asszony ott alszik mellettem.
A fekete zászlót meg a saját hülyeségem miatt kaptam, megérdemeltem.
Naplózva
Norbert Sass
Global Moderator
veterán fórumozó

« Válasz #33 Dátum: Január 27, 2014, 11:53:05 »

Jönnék én TS-re, csak az a baj hogy a számítógép a hálószobában van és az asszony ott alszik mellettem.
A fekete zászlót meg a saját hülyeségem miatt kaptam, megérdemeltem.

nem feltétlen lehet miattam, körbelettem engedve és gondolom end of longest lineod volt, mert mondta nekem h előzzelek meg és mire mondtam Attilának h vegye le rólad már rajt volt és nem tudta, bocsi érte (ua mint multkor Daninak volt)
Naplózva

Sasy - #91
Daniel Bodnar
Full szervertag 2013
veterán fórumozó
*

« Válasz #34 Dátum: Január 27, 2014, 13:10:47 »

Igen, ez egy elkefélt megoldás, sajna 1 kör alatt nem olyan egyszerű elmenni a mezőny mellett és még körbe is érni:(
Ez az ovalra teljesen jól működő szabály sajnos Roadon nem életszerű. Szerintem itt nem szabad körbe inteni senkit sem.
Hiszen 1 valakinek kedvez, de lehet, hogy több még "ártatlanabb" versenyző szív. De majd eldönti a tisztelt versenybíróság Mosolyog
Naplózva
Balázs János
Full szervertag 2013
haladó fórumozó
*

« Válasz #35 Dátum: Január 28, 2014, 13:47:58 »

nem feltétlen lehet miattam, körbelettem engedve és gondolom end of longest lineod volt, mert mondta nekem h előzzelek meg és mire mondtam Attilának h vegye le rólad már rajt volt és nem tudta, bocsi érte (ua mint multkor Daninak volt)

A javítás után kijöttem a pitből és elöttem volt az SC, de nem mondott semmit hogy meg kell-e előzni vagy sem.
Én erre megelőztem és beálltam a mezőny végére, és a rajtnál kaptam a fekete zászlót.
Naplózva
Oldalak: 1 [2]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: