Magyar Iracing Liga fóruma
Július 21, 2019, 05:24:02 *

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: iRacers.hu a hazai iRacing közösség központja.
3 hónapos ingyenes előfizetés továbbra is igényelhető.
Összetett kereső  
Oldalak: 1 [2]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 9. Őszi bajnoki Sprint futam Silverstone - Február 3.  (Megtekintve 9870 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Daniel Bodnar
Full szervertag 2013
veterán fórumozó
*
Nem elérhető Nem elérhető

« Válasz #20 Dátum: Február 03, 2014, 17:28:08 »

Szülői értekezleten vagyok. Remélem rajtra haza érek Szomorú
Naplózva
Attila Papp
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #21 Dátum: Február 04, 2014, 09:54:04 »

Kritikán aluli volt a tegnapi teljesítményem... Mosolyog
Mióta szétRiley-ztam magam Daytonában, nem tudom vezetni a GT autókat, vissza kell szokni...
Cipur ha nem körözöl a második futamon lightosan, harmadik lettél volna, de így megvan a 2. hely Mosolyog

Grat Asztalos Ferinek a bajnoki címhez, sajnos a tegnapit a UPC nem akarta....

Köszönöm mindenkinek aki részt vett a bajnokságban, remélem a tavaszi szezonban is jöttök legalább ennyien.

2 hét múlva szünet lesz, a következő road bajnoki március 3.-án lesz, a héten kiírom a naptárat és a változásokat (lesz egy pár... Mosolyog)
Naplózva

Pataki Oliver
Road szervertag 2013
aktív fórumozó
*

« Válasz #22 Dátum: Február 04, 2014, 10:53:47 »

Üdv Urak,

Köszönöm a szezont, és a tegnapi versenyt is. A második futamra setupot váltottam amit nem kellet volna, de így sem lett rossz. Sajnos Szabó Úr sem a taktikámnak megfelelően ment Mosolyog (kétszer is elengedtem hogy megzavarja Zoliékat előttem).

Én élveztem a szezont és itt leszek a következőben is.

Amennyiben lesz csapatversen akkor keresek magamnak egyet.

Más: csak nekem nem megy a ponttábla?
Naplózva
SzaboAttila
Road szervertag 2013
újonc fórumozó
*

« Válasz #23 Dátum: Február 04, 2014, 11:32:13 »

Sziasztok.grat a győztesnek.
Az első rajtom jó volt és előzni is tudtam.Végig a 3.helyen mentem asszem Tamás ért utól és a végén be is tette a vasat,de pont fordultam a kanyarra így összeértünk.de nem esett ki egyikőnk kereke sem így maradt a sorrend.rettentően élveztem.Volt benne pár hiba,de rendben volt a futam.
A második rajtnál óvatos voltam a 8.helyről rajtolva és vissza is estem talán pár helyet,de az első kanyarok után sok volt a kicsúszás így feljöhettem.Célegyenes előtti visszafordítónál kisodródott talán Olivér én meg betettem a szűk ívre,de ő is így tett így mind a ketten mentünk a levesbe.Aztán mentem mendegéltem és előzések után talán a 3. lehettem mikor az utsó körben Gergő elment mellettem komolyan kívülről.na én meg gondoltam szélesebbről ráfordulok.Hát nem volt jó,mert kiütöttem,de nem is értettem,mert akkora volt a tempó különbségünk,hogy csodálkoztam.na pörgött szegény(bocs még1szer)Aztán be vártam így csak 6.lettem,de ez is jó eredmény.Már most várom a köv szezont.köszönöm a versenyt,hogy itt lehettem.Sziasztok
Naplózva
Pataki Oliver
Road szervertag 2013
aktív fórumozó
*

« Válasz #24 Dátum: Február 04, 2014, 12:33:59 »

Sziasztok.grat a győztesnek.
Az első rajtom jó volt és előzni is tudtam.Végig a 3.helyen mentem asszem Tamás ért utól és a végén be is tette a vasat,de pont fordultam a kanyarra így összeértünk.de nem esett ki egyikőnk kereke sem így maradt a sorrend.rettentően élveztem.Volt benne pár hiba,de rendben volt a futam.
A második rajtnál óvatos voltam a 8.helyről rajtolva és vissza is estem talán pár helyet,de az első kanyarok után sok volt a kicsúszás így feljöhettem.Célegyenes előtti visszafordítónál kisodródott talán Olivér én meg betettem a szűk ívre,de ő is így tett így mind a ketten mentünk a levesbe.Aztán mentem mendegéltem és előzések után talán a 3. lehettem mikor az utsó körben Gergő elment mellettem komolyan kívülről.na én meg gondoltam szélesebbről ráfordulok.Hát nem volt jó,mert kiütöttem,de nem is értettem,mert akkora volt a tempó különbségünk,hogy csodálkoztam.na pörgött szegény(bocs még1szer)Aztán be vártam így csak 6.lettem,de ez is jó eredmény.Már most várom a köv szezont.köszönöm a versenyt,hogy itt lehettem.Sziasztok

Ja Ja én voltam, de csak mert téged nem mondott be, kívülről meg valaki érkezett és neki akartam helyet hagyni. Bocsi.
Naplózva
Sipos Attila
Road szervertag 2013
aktív fórumozó
*

« Válasz #25 Dátum: Február 04, 2014, 12:58:36 »

2. lettem,jippiii  Mosolyog Dühös    Asztalos Ferinek gratula az Őszi Bajnoki címhez!! Kacsint
Naplózva
Daniel Bodnar
Full szervertag 2013
veterán fórumozó
*

« Válasz #26 Dátum: Február 04, 2014, 20:02:15 »

Nem is értettük, hogy miért körözöl rom kocsiban, de így már tiszta:-)
Gratz mindenkinek!!
Naplózva
Kövics Tamás
Full szervertag 2013
veterán fórumozó
*

« Válasz #27 Dátum: Február 04, 2014, 20:40:49 »

Köszi mindenkinek a korrekt versenyzést a szezon alatt, remélem én sem okoztam sok galibát! (azért így visszagondolva volt egy kettő  Zavart)

Külön köszönet a szervezőknek a munkáért, és hogy nem adták fel akkor sem, amikor csak 7-8 álltunk rajthoz!  Mosolyog
Naplózva

- Tomdriver -
Daniel Bodnar
Full szervertag 2013
veterán fórumozó
*

« Válasz #28 Dátum: Február 04, 2014, 23:06:28 »

Legözelebb mindenki hoz még egy embert magával Kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 [2]   Fel
  Nyomtatás