Magyar Iracing Liga fóruma
Július 21, 2019, 05:19:14 *

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: iRacers.hu a hazai iRacing közösség központja.
3 hónapos ingyenes előfizetés továbbra is igényelhető.
Összetett kereső  
Oldalak: 1 [2]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 1. Tavaszi bajnoki Sprint futam Laguna Seca - Március 3.  (Megtekintve 8055 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Asztalos Feri
Global Moderator
nagyon aktív fórumozó
Nem elérhető Nem elérhető

« Válasz #20 Dátum: Március 06, 2014, 21:09:03 »

ÁÁÁ... szokás szerint meginogtam a nagy lehetőség terhe alatt, három másodperc előnyöm lett mire sikerült megelőznöd PA Juniort, de mindig a tükröt meg a Standinget néztem a pálya helyett 2-3 hiba és a nyakamon voltál. Akkor meg rutintalan kezdőként azon kezdem agyalni, hogy csak el ne dobjam... és már csúszott is a segge, ennyi. Valahogy ezt a rinyálást, meg nézelődést kéne kiiktatnom és csak a pályára meg a vezetésre koncentrálni.  Dühös

Ezt a hibát én is el szoktam követni, legjobb elváltani F3-ról, és csak akkor figyelni a visszapillantóra, ha már nem látszik más benne csak a mögötted lévő Mosolyog
Naplózva
Sz. András
Vendég
« Válasz #21 Dátum: Március 09, 2014, 11:53:33 »

Sziasztok,

Nekem ez volt az első iRacers-es futamom eléggé izgultam hogy ne legyek útban. Sajnos nem gyakoroltam eleget se úgy hogy a 12. helyről rajtoltam amin nagyon meglepődtem. (azt hittem utcsó leszek)
Az első futamon pont mögöttem történt a baleset isteni szerencse hogy megúsztam. Olyan volt mögöttem a pálya mintha ciánoztak volna. A futam nagyon jó volt egy vagy két esetre emlékszem hogy a lekörözöttekkel kellet szenvedni. Előttem ment egy Mclaren aki legalább 3-4 kanyaron keresztül kilincs kilincsen próbált meg leelőzni egy kék zászlós versenyzőt. Tök belassultunk mögöttük és azt hiszem ezt ki is használták ellenem. Nagyon sportszerűtlennek tartom ezt. Ahogy olvastam itt mindenki azért dolgozik hogy megpróbáljunk teljesen élethűen lemodellezni egy versenyt. Akkor nem értem hogy miért védekezik valaki úgy, hogy kék zászlója van amikor mindenki tudja, hogy igazából azt mennyire büntetik. Hát a F1-ben ha 2 tizedet ott hagy egy lekörözésnél, már mindenki hőbörög.
Egyébként nagyon fair verseny volt ezt az egy incidens kivételével ami remélem csak azért történt mert nem látta, hogy körhátránya van.

Olivér az első versen nagyon jó volt végig támadtál de nem voltál szerintem elég bátor. Az utcsó kör tényleg nagyon meleg volt de hát túl éltük. A második versenyen is egyből mögöttem lettél gondoltam is magamban hogy most már ezt nem fogod annyiba hagyni. Nem is szaroztál, pár kanyar után már mentél is. Szép munka!
Második versenynél kilöktem egy Mclarent amikor egy hármas szendóban találtam magam. Nem figyeltem és ráhúztam az engem előzőre a kormányt, az meglökött engem és ezért én téged Mosolyog Bocsi

Naplózva
Oldalak: 1 [2]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: