Magyar Iracing Liga fóruma
December 12, 2019, 17:09:33 *

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: iRacers.hu a hazai iRacing közösség központja.
3 hónapos ingyenes előfizetés továbbra is igényelhető.
Összetett kereső  
Oldalak: 1 2 3 [4]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 5. Tavaszi bajnoki Sprint futam Brands Hatch GP - Április 28.  (Megtekintve 24109 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Zima Péter
Road szervertag 2013
veterán fórumozó
*
Nem elérhető Nem elérhető

70/41öt6633, 70/3062öt88

« Válasz #60 Dátum: Április 30, 2014, 19:49:59 »

Megkerestek, hogy csatlakoznának a bajnokságunkhoz. Jöhetnek?

http://youtu.be/SrHunfl8R5w
Naplózva

Attila Szabó
újonc fórumozó
*

« Válasz #61 Dátum: Április 30, 2014, 21:41:32 »

Csak ők jöjjenek.Ezek profik lehetnek.  Vigyorog nagyon akarnak mind győzni!
Naplózva
János Ipolyi
Oval szervertag 2013
aktív fórumozó
*

« Válasz #62 Dátum: Április 30, 2014, 22:27:33 »

Az iracingba az autók nem azért készülnek, hogy nekünk jó legyen, hanem azért, mert ez egy üzlet. Én nem vagyok jó pilóta, de 100%, hogy a BMW a legjobb, mert az üzlet ezt követeli meg. Ki venné meg, ha a fórumokon elkezdenék irkálni, hogy ilyen-olyan sz@r. Mosolyog Olyan kocsit lehet csak eladni ami gyorsabb mint a régiek, mert csak így lehet megcélozni a más GT3 autóval már rendelkező közönséget. Mosolyog

Ha nagyon nagy hülyeséget írtam, töröljétek. Mosolyog
Naplózva
Attila Papp
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #63 Dátum: Április 30, 2014, 23:58:43 »

nem, mi is ezt beszéltük TS-en és nekem is ez a véleményem, viszont szeretném ha nem elb@sznák a kocsit, hanem csak visszalassítanák.
RUF-fal mondjuk még nem mentem, de nem túl bizalomgerjesztő amit a többiek mondanak, pedig nagyon jó autó volt, jó volt vele menni.
A Meki meg álom lett, csakhát így esélytelen a BMWvel szemben, leglassabb a 3 közül, lehet top időben nincs egetrengető különbség, de én mentem 2 versenyt most a Mekivel, és 3at a BMWvel, mekivel a legjobb köröm talán 1:06:8 volt full szélárnyékkal, a bömössel 1:05:7 (lehetne még setuppal javítanom talán 2-3 tizedet, de azis még 8 tized lemaradás....)
úgyhogy fáj a szívem mert eszméletlenjó lett a meki, a legélvezetesebb mind3 autó közül  Sír
Naplózva

Daniel Bodnar
Full szervertag 2013
veterán fórumozó
*

« Válasz #64 Dátum: Május 01, 2014, 12:46:28 »

Nem akarok beleszolni, hiszen ezek a tizedek engem érintenek mostanában is a legkevésbé. Sajnos beszorultam ebbe a +2-3 sec legjobb köridőmmel a menőkhöz viszonyítva egy igencsak hátsó traktusba, ahonnan szépen lépdelnek előre a emberkék...
Én most Meki mellett döntöttem, mert jobban tetszik, bár biztos többször forgok meg vele, mint a RUFnyal és a BMW vel...
BMW-vel az a legnagyobb dilemmám, hogy meg kellene vegyem és nem tudom érdemes-e pont nekem megvennem.
Ahogy megveszem biztos nerfelik...és ezt nem akarhatom a többi bajor motor tulajdonosnak Mosolyog

Ha lenne tiszta márkakupa tuti megvenném...de így sztem a magyar GT3 liga nem rossz. Csak kiegyensúlyozzák IR háza táján. Ha jó GT3 official bajnokságot akarnak, muszáj lesz nekik pár héten belül meglépni.

Próbálok ezen a hosszú 7végén elindulni párszor, mert ennyire nem lehetek kutyaütő, ha gyakorlok eleget talán feljutok a középmezőnybe és az már nekem elég...amennyit most gyakorlok, annál csak többet lehet sajnos  Szomorú

Maximálisan egyetértek azzal, hogy mindenkinek más más óraszám szükséges 1-1 autó-pálya kombóhoz, azzal is, hogy nekem sok  Vigyorog

Peace!

Naplózva
János Ipolyi
Oval szervertag 2013
aktív fórumozó
*

« Válasz #65 Dátum: Május 01, 2014, 16:10:02 »

Ami szerintem borítékolható, hogy a köv szezon kezdetére tuti egyformára hozzák a három autót, de addig muszáj a BMW-nek "jobbnak" lenni, hogy vegyék. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 [4]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: