Magyar Iracing Liga fóruma
Szeptember 20, 2018, 11:34:15 *

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: iRacers.hu a hazai iRacing közösség központja.
3 hónapos ingyenes előfizetés továbbra is igényelhető.
Összetett kereső  
Oldalak: 1 2 [3]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Rookie bajnokság 2015 ismertető  (Megtekintve 12591 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bela Prill
újonc fórumozó
*
Nem elérhető Nem elérhető

« Válasz #40 Dátum: December 19, 2015, 22:13:59 »

persze, ugorj be nyugodtan!
ha 3ra jössz, az sem baj, amennyi neked jólesik Mosolyog

Rendben, köszönöm! Mosolyog
Naplózva
Klemy
újonc fórumozó
*

« Válasz #41 Dátum: December 23, 2015, 16:00:15 »

Sziasztok!

Mielött lemaradna: Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!:)

Mivel életre keltettem a kormányomat, beüzemeltem a cocpit 2.0-át megint... Van egy barát a masters-eseknél Raceroom témában... ott valszeg OW (ha lesz), meg WTCC témakörben füstölnék majd keveset:) Itt Nálatok természetesen az iracing-el tolnám...
Ha nem is folyamatos, de előfizető vagyok, most is aktív az acc.... A nyílt versenyek továbbra is állatkodósak, teli hatévessel, legalábbis a vezetési élmény erre utal:)... Nem vagyok egy sumáker, de azért de!:) Szóval aktív csapat tagja szívesen lennék...Mosolyog
Megnéztem egyenlőre a 28.-ai rookie versenyre tervezek... Kell-e hozzá servertagság hozzátok vagy ilyesmi?
A rookie-ban valóban kezdők érdeklődnek, vagy a profik jönnek le ?Mosolyog... Vagy vegyes?Mosolyog

NAh egyenlőre ennyit... jó pihit mindenkinek!

Klement Tibor.
Naplózva

Klemy
Barnabás Rábai
haladó fórumozó
**

« Válasz #42 Dátum: December 23, 2015, 16:30:59 »

Sziasztok!

Mielött lemaradna: Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!:)

Mivel életre keltettem a kormányomat, beüzemeltem a cocpit 2.0-át megint... Van egy barát a masters-eseknél Raceroom témában... ott valszeg OW (ha lesz), meg WTCC témakörben füstölnék majd keveset:) Itt Nálatok természetesen az iracing-el tolnám...
Ha nem is folyamatos, de előfizető vagyok, most is aktív az acc.... A nyílt versenyek továbbra is állatkodósak, teli hatévessel, legalábbis a vezetési élmény erre utal:)... Nem vagyok egy sumáker, de azért de!:) Szóval aktív csapat tagja szívesen lennék...Mosolyog
Megnéztem egyenlőre a 28.-ai rookie versenyre tervezek... Kell-e hozzá servertagság hozzátok vagy ilyesmi?
A rookie-ban valóban kezdők érdeklődnek, vagy a profik jönnek le ?Mosolyog... Vagy vegyes?:)7

NAh egyenlőre ennyit... jó pihit mindenkinek!

Klement Tibor.

Meglátásom szerint egyértelműen vegyes a kép, mindenki jól szokta érezni magát köridejeitől függetlenül.  Mosolyog Szervertagság nem kell, csak tudd hogy kell fellépni egy hosted versenyre, nomeg időben érkezzél meg. A nyílt versenyek csak addig tűnnek ilyennek, amíg nem vagy eléggé túlképzett az ottaniakhoz képest, hiszen ha már megvan a D jogsi meg egy minimális iRating, akkor már ritkán futsz össze ovisokkal. Ha kvalizol egy versenyre akkor max lekörözéskor fogsz velük találkozni.  Kacsint
Naplózva

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem.
Klemy
újonc fórumozó
*

« Válasz #43 Dátum: December 23, 2015, 21:55:25 »

Az a kedvenc kormányrángatós részem, amikor a két kör hátrányban lévő barom kezd el lekörözést követően "versenyezni", vagy éppen barom módon megy elöttem és a"feélrehúzódás" nem igen sikerül.... Persze a boxban javítás közben a normálisabbtól olvashatom a magyarázatot, de az már nem vígasz, ha a program odaveri a minuszt..Mosolyog
Naplózva

Klemy
Oldalak: 1 2 [3]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: