Magyar Iracing Liga fóruma
Január 17, 2019, 03:54:02 *

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: iRacers.hu a hazai iRacing közösség központja.
3 hónapos ingyenes előfizetés továbbra is igényelhető.
Összetett kereső  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Porkolde.hu iRacers 2016 Road Race I - Okayama (Full course)  (Megtekintve 2919 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Attila Papp
Administrator
veterán fórumozó
Nem elérhető Nem elérhető

« Dátum: Szeptember 14, 2016, 22:09:33 »

I. futam - 2016.09.19. - Okayama International Circuit - Full Course (Afternoon)

Elérkeztünk az őszi szezon első fordulójához, beizzítjuk a RUF-ot az őszi szezonra. Reméljük sikerült megtalálni azt az autót ami ha nemis mindenki első számú kedvence, de talán legtöbbünknek megvan, és élvezetes versenyeket fogunk tudni vele majd futni. Elsőként a mindenki számára meglévő és jól ismert pályán - Okayamán fogunk futni, gyertek el minél többen, hogy jól sikerüljön a bemelegítés. Ha valakinek nem sikerül az első futam, nem szabad feladni, 7 futamból a legjobb 5 eredményét nézzük, így két rosszul sikerült futam eredményét nem fogjuk beszámítani a bajnoki pontokba. A már megszokott módon követjük a hivatalos iRacing naptárat, így mindenkinek lesz lehetősége gyakorlásra a public practice szervereken a versenyt megelőző héten. Sikeres felkészülést, és eredményekben gazdag őszi szezont kívánnék mindenkinek! És mint azt már sokan tudjátok, nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

Időpont:
2016. 2016.09.19. Hétfő 20.00

20:00: Szabadedzés kezdete (20 perc)
20:20: Időmérő edzés (10 perc - 3 mért kör)
20:30: Verseny (30 perc) - álló rajt

Szervernév: Porkolde.hu iRacers 2016 Road Race I - Okayama
Jelszó: "frisskv"

Pálya:
Okayama International Circuit - Full Course (Afternoon)

Időjárás:
Default / FIX / Afternoon

Setup: FIX (a hivatalos Iracing futamokon is használt set)

Autó:
RUF RT 12 Track

Szabályok:
- A pályán az iRacing versenyszabályzata érvényes.
- Egy 30 perces futam (~21 kör)
- Álló rajt
- Tömeg karambol esetén sárga zászló
- Korlátlan gyors javítás
- Incidens limit nincs
- Zárt qualifikáció 10 p. (3 kör)

FONTOS KÉRLEK OLVASD EL

A futam alatt mindenki legyen szíves betartani az Iracers.hu versenyszabályzatot, valamint FAIRPLAY és sportszerű magatartást tanúsítson mind a gyakrolás és mind a verseny alatt.

iRacers.hu versenyszabályzat: http://www.iracers.hu/oxxo-road/szabalyzat/

NX TV

A versenyt a megszokott módon az NX TV élőben közvetíti Mosolyog

A futamhoz a megfelelő energiát a Pörkölde.hu biztosítja!

Pörkölde - A minőségi kávé

Jó felkészülést, és sikeres futamot kívánunk mindenkinek!

Verseny közvetítés link:
https://www.youtube.com/watch?v=QWgWL7l-uaM

« Utoljára szerkesztve: Szeptember 14, 2017, 16:30:57 írta Attila Papp » Naplózva

abd22
Vendég
« Válasz #1 Dátum: Szeptember 19, 2016, 14:49:24 »

Jó szórakozást és sok sikert mindenkinek a mai versenyen Mosolyog
Naplózva
Attila Papp
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #2 Dátum: Szeptember 19, 2016, 19:04:07 »

frisskv a jelszó, az ékezet miatt nem fogadta el a jelszót, így újat kellett hostolni....
Naplózva

Erik Vizi
haladó fórumozó
**

« Válasz #3 Dátum: Szeptember 19, 2016, 20:45:25 »

Jó kis verseny volt Mosolyog Bocsi Peti azert a kis kilokesert, mindjart vissza is engedtelek.
Naplózva
Miklos Borsos
újonc fórumozó
*

« Válasz #4 Dátum: Szeptember 19, 2016, 20:55:21 »

Köszi Erik a visszaengedést, fair volt, nem ehhez vagyok szokva az iracingben Vigyorog
Naplózva
Erik Vizi
haladó fórumozó
**

« Válasz #5 Dátum: Szeptember 19, 2016, 21:50:23 »

Lehetett latni mennyire akartam nyerni, de nem ugy hogy kiloklek vagy osszetorom az autodat Mosolyog

Hát igen, a public szervereken csinalnak osszve vissza mindent. Amikor meg feljelented oket, akkor azt kapod vissza az iR tol hogy nem ereznek semilyen szabalysertest Vigyorog
Naplózva
Zima Péter
Road szervertag 2013
veterán fórumozó
*

70/3062öt88

« Válasz #6 Dátum: Szeptember 19, 2016, 22:13:45 »

Jó kis verseny volt Mosolyog Bocsi Peti azert a kis kilokesert, mindjart vissza is engedtelek.
ÁÁÁ, most ezt miért kellett, olyan jól éreztem magam.
Eddig abban a tudatban voltam, hogy simán visszavettem a pozíciót. Legközelebb ezt privátban közöld légyszi Mosolyog
Egész jó futam volt, köszi fiúk. Nem erre készültem, délután mentem két versenyt officialon, de az első kör felén se jutottam túl mindkétszer kilöktek, de láttam Papp Ati se járt jobban. Szóval nem nagy elvárásokkal indultam neki, de kellemesen csalódtam. Most kipróbáltam TS nélkül mennyire tudok koncentrálni, hát azt kell mondjam, így hogy nem hallom Ati hangját egész stabil köröket tudtam menni:) Valami meghalt, a fülesben nem volt időm foglalkozni vele, de lehet nem is fogom erőltetni:)
Grat mindenkinek, én az utolsó két körben az életemért küzdöttem, annyira túlerőltettem a gumikat.
Naplózva

Attila Papp
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #7 Dátum: Szeptember 20, 2016, 23:12:09 »

én is bocs h megpöcköltelek hátulról a pálya végefelé, balról akartam bemenni melléd, de észrevettem hogy Buzás Tomi nagyon lendületesen érkezik mögöttem, ki kellett húzódjak jobbra, így nem tudtam már megállni. Szerencsére csak egy kissebb kocc volt, talán még horpadás sem volt.

az eredményfeltöltéssel még várni kell, mert a hosted results épp nem megy (legalábbis nálam), írtam a supportnak h hegesszék meg.
Naplózva

Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: