Magyar Iracing Liga fóruma
Március 19, 2019, 08:50:20 *

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: iRacers.hu a hazai iRacing közösség központja.
3 hónapos ingyenes előfizetés továbbra is igényelhető.
Összetett kereső  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Porkolde.hu iRacers 2016 Road Race II - Road Atlanta  (Megtekintve 4486 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Attila Papp
Administrator
veterán fórumozó
Nem elérhető Nem elérhető

« Dátum: Szeptember 21, 2016, 07:41:30 »

II.  2016-10-03  Road Atlanta - Full Course (Afternoon)

Az őszi bajnokság második felvonása következik. Az egyik legnehezebb pályán - Road Atlantában fogunk egymásnak feszülni. Az első forduló egész jól sikerült a visszajelzések alapján, reméljük a második is hasonló élményeket tartogat mindenkinek. A már megszokott módon követjük a hivatalos iRacing naptárat, így mindenkinek lesz lehetősége gyakorlásra a public practice szervereken a versenyt megelőző héten. Sikeres felkészülést, és eredményekben gazdag őszi szezont kívánnék mindenkinek! És mint azt már sokan tudjátok, nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

Időpont:
2016.10.03. Hétfő 20.00

20:00: Szabadedzés kezdete (20 perc)
20:20: Időmérő edzés (10 perc - 3 mért kör)
20:30: Verseny (30 perc) - álló rajt

Szervernév: Porkolde.hu iRacers 2016 Road Race II - Road Atlanta
Jelszó: "frisskv"

Pálya:
Road Atlanta - Full Course (Afternoon)

Időjárás:
Default / FIX / Afternoon

Setup: FIX (a hivatalos Iracing futamokon is használt set)

Autó:
RUF RT 12 Track

Szabályok:
- A pályán az iRacing versenyszabályzata érvényes.
- Egy 30 perces futam (~21 kör)
- Álló rajt
- Tömeg karambol esetén sárga zászló
- Korlátlan gyors javítás
- Incidens limit nincs
- Zárt qualifikáció 10 p. (3 kör)

FONTOS KÉRLEK OLVASD EL

A futam alatt mindenki legyen szíves betartani az Iracers.hu versenyszabályzatot, valamint FAIRPLAY és sportszerű magatartást tanúsítson mind a gyakrolás és mind a verseny alatt.

iRacers.hu versenyszabályzat: http://www.iracers.hu/oxxo-road/szabalyzat/

NX TV

A versenyt a megszokott módon az NX TV élőben közvetíti Mosolyog

A futamhoz a megfelelő energiát a Pörkölde.hu biztosítja!

Pörkölde - A minőségi kávé

Jó felkészülést, és sikeres futamot kívánunk mindenkinek!

Verseny közvetítés link:
https://www.youtube.com/watch?v=YIq0RCnuAMQ&feature=youtu.be
« Utoljára szerkesztve: Szeptember 14, 2017, 16:31:23 írta Attila Papp » Naplózva

Attila Papp
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #1 Dátum: Október 03, 2016, 01:08:41 »

A futamot az alábbi linken tudjátok majd nyomonkövetni:

https://youtu.be/YIq0RCnuAMQ

Ismerősöknek, szurkolóknak, barátoknak, szomszédnéninek mehet a link  Menő
« Utoljára szerkesztve: Október 03, 2016, 01:15:43 írta Attila Papp » Naplózva

Zoltan Ozsvath
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #2 Dátum: Október 03, 2016, 20:33:45 »

Sorry akinek elrontottam a versenyét.
Neharagudj P.Peti Te se .

Még , hogy a sorsnak nincs humor érzéke , asszonynak youtubuzni támadt kedve este 20:50 kor en meg mehettem aludni  Vigyorog

Naplózva
Rozsi Sándor
Road szervertag 2013
nagyon aktív fórumozó
*

« Válasz #3 Dátum: Október 03, 2016, 21:23:36 »

Még , hogy a sorsnak nincs humor érzéke , asszonynak youtubuzni támadt kedve este 20:50 kor en meg mehettem aludni  Vigyorog

Most páran felsóhajtottak, hogy miért nem előbb kezdett nézelődni.  Vigyorog
Vicceltem, rohadt érzés tud lenni, mindkét esemény.

Én Lippai Lacitól kérek elnézést, nem akartalak telibeverni (nagyon nem), de arra számítottam, hogy el engeded a hármasunkat, így próbáltam a legjobban kigyorsítani, mert nagyon nyomtak a mögöttem loholó népek, akik valamiért nagyon utol akartak érni, nem tudom mi bajuk volt velem.
Naplózva
Daniel Karagity
Oval szervertag 2013
aktív fórumozó
*

« Válasz #4 Dátum: Október 03, 2016, 21:37:50 »

Köszönöm a versenyt srácok, nagyon élveztem. Pár éve nem versenyeztem már komolyabban, kb egy éve meg egyáltalán nem ültem a cockpitben, úgyhogy vigyorgott a képem végig  Vigyorog
Qualit nagyon elrontottam, de nem bántam, ezután az hogy a versenyen volt egy gurulós köröm, mert 0,7körre elég benyával elmisszeltem a boxbejáratot, majd elszámoltam a még hátralevő köröket is és a végén is 10+ sec maradt még benne a gurulás miatt az csodálatos volt Vigyorog
Naplózva

Bardócz Dávid
nagyon aktív fórumozó

« Válasz #5 Dátum: Október 03, 2016, 21:43:10 »

Köszönöm a versenyt, hivatalos versenyeken nem mernék senki seggébe se menni fél másodpercre körökön keresztül, de itt simán hozható Mosolyog 
Naplózva
Sandor Csucs
nagyon aktív fórumozó

« Válasz #6 Dátum: Október 04, 2016, 06:16:40 »

Szuper futam volt! Végig vigyorogtam, de olyan szinten megettem a gumikat, hogy Attiékat már nem értem utol és eldobtam. Jó ez a Ruf, jó pár kört lehet vele agresszívan menni, de aztán büntet.

Ha nem cseszik el a beosztasom, jövök a többire is.
Naplózva

drsanya
pp (Péceli Péter)
aktív fórumozó

« Válasz #7 Dátum: Október 04, 2016, 07:51:36 »

Nekem sajnos nem jött össze ez a futam. Pedig jól indult, mert ahogy néztem az időtöket a practice-en top 5 is meglehetett volna. De a kvalit eltoltam önerőből, az újra indítás után ez első körben meg B. Dávidnak sikerült kivezetnie a fűre (nincs gond, a végén megdumáltuk). Sajnos sérült kicsit az autó így csak áldozatot játszhattam a hátsó egyenesben.  Szomorú
"Szerencsére" ezen sem bosszankodhattam sokáig mert jött Zoli és 18 karikás kapcsolatba keveredett a kocsim popsijával. Ezen a nem várt (már mint Zolitól igazán nem várt) közeledésen úgy meglepődtem, hogy a fal adta a másikat  Szomorú engine off, towing... az már csak a hab volt a tortán, hogy rá 2-3 körre Zoli le is szakadt a netről.  Dühös Természetesen nincs harag, de azért ha lehet inkább a régi formádban nyomasd  Kacsint
Hát azért kellett vagy fél óra, hogy már ne csak csalódott legyek... na, de így jár aki ilyen hobbyt választ  Kacsint

Jó volt, hogy sokan voltunk és alapvetően jó hangulatban csapattuk.

See you next time!
Naplózva
Erik Vizi
haladó fórumozó
**

« Válasz #8 Dátum: Október 04, 2016, 20:33:34 »

Táblázat mikorra várható ? Mosolyog
Naplózva
Zima Péter
Road szervertag 2013
veterán fórumozó
*

70/41öt6633, 70/3062öt88

« Válasz #9 Dátum: Október 04, 2016, 21:09:52 »

Táblázat mikorra várható ? Mosolyog

Verseny előtt, után, gyere fel TS-re:http://iracers.hu/frm/index.php?topic=6.0 szerepelhetsz a tv-ben, gyakorolhatod a verseny utáni interjúadást, hátha nézi a leendő meccénásod:)
Naplózva

Zima Péter
Road szervertag 2013
veterán fórumozó
*

70/41öt6633, 70/3062öt88

« Válasz #10 Dátum: Október 05, 2016, 12:04:49 »

Nekem a szokásos módon alakult a verseny, ezerszer megfogadtam, hogy nem fogok verseny közben mással foglalkozni, de a három safety car-os kör után azon kezdtem agyalni, mennyivel kevesebbet kell így tankolni, ki bírja-e végig esetleg, kapcsolgattam a real timest mennyi idő van még, persze hogy a csiki csukit elb@sztam, megfogtam aztán korán léptem a gázra, megint fű, majdnem telibe tettem Lippai Lacit, aztán a következő kanyarnál Rozsi Sanyi és Laci nem értették meg egymást, fékeznem kellet a kigyorson, hogy ne taroljam le Lacit, ezért mellém ért Búzás Tomi és Papp Ati is. A sikánban egymás mellett mentünk, aztán a bukkanó után leterelt Tomi a susnyásba, a betonfalban tértem magamhoz. Amit nem értek, hogy miért mindig én vagyok annak a bizonyosnak a rossz oldalán? Ha én vagyok elől és így hátulról valaki megtámaszt én forgok ki, viszont most hátul voltam és mégis én húztam a rövidebbet, Tomi még csak meg se rezdült. Eszembe nem jutott, egyébként hogy rám húzod, legközelebb inkább hagyni foglak ezekben a szitukban elmenni, gondoltam csatázunk egy jót side by side, mindegy:(
Viszont jó volt látni végre Ozsvát Zolit bénázni Vigyorog Kikapcsoltad a segítségeket, race line, TC, auto pilot, rögtön baj van mi?  Mosolyog))
Naplózva

Tamás Buzás
aktív fórumozó

« Válasz #11 Dátum: Október 07, 2016, 20:36:22 »

Nekem a szokásos módon alakult a verseny, ezerszer megfogadtam, hogy nem fogok verseny közben mással foglalkozni, de a három safety car-os kör után azon kezdtem agyalni, mennyivel kevesebbet kell így tankolni, ki bírja-e végig esetleg, kapcsolgattam a real timest mennyi idő van még, persze hogy a csiki csukit elb@sztam, megfogtam aztán korán léptem a gázra, megint fű, majdnem telibe tettem Lippai Lacit, aztán a következő kanyarnál Rozsi Sanyi és Laci nem értették meg egymást, fékeznem kellet a kigyorson, hogy ne taroljam le Lacit, ezért mellém ért Búzás Tomi és Papp Ati is. A sikánban egymás mellett mentünk, aztán a bukkanó után leterelt Tomi a susnyásba, a betonfalban tértem magamhoz. Amit nem értek, hogy miért mindig én vagyok annak a bizonyosnak a rossz oldalán? Ha én vagyok elől és így hátulról valaki megtámaszt én forgok ki, viszont most hátul voltam és mégis én húztam a rövidebbet, Tomi még csak meg se rezdült. Eszembe nem jutott, egyébként hogy rám húzod, legközelebb inkább hagyni foglak ezekben a szitukban elmenni, gondoltam csatázunk egy jót side by side, mindegy:(
Viszont jó volt látni végre Ozsvát Zolit bénázni Vigyorog Kikapcsoltad a segítségeket, race line, TC, auto pilot, rögtön baj van mi?  Mosolyog))

Nagyon sajnálom Peti, visszanézve tényleg kijjebb ugrottam majd fél métert de ez nekem majdhogynem fel se tűnt mert 2 autót próbáltam figyelni a tükörbe és mind a 2 centikre volt... De nem magyarázkodok az én hibám volt és már nem is merek semmit mondani a kettőnk csatáiról mert eddig is mindig baj volt ha összekerültünk bár eddig mindig magadtól hibáztad el(már voodoozással vádoltál) most nekem sikerült ténylegesen tönkretennem a versenyed. De abban a kanyarban azért a side by side igen necces föleg aki kívül van annak, dobál az út is. Belül Ati kívül Te és mind a ketten a lökösömön ráadásul abban a hitben voltam hogy Te nem vagy mellettem már pont. Ez lett még1x nagyon sajnálom hidd el nem voltam felhőtlenül boldog hogy meglett a dobogó nem így képzeltem el és természetesen eszembe sem jutott szándékosan ilyet tenni. Ha lesz ligatali leisszuk vagy valami....   
Naplózva

The power is nothing without control...
Attila Papp
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #12 Dátum: Október 08, 2016, 00:27:10 »

ebben én is hibás vagyok, mert rátok ijesztettem h menjünk-e 3 wideban egymás mellett Mosolyog de én azért oda szoktam figyelni, tudtam h hárman nem fértünk volna el, ezért el is vettem kicsit, hogy 10 centi hely legalább maradjon Mosolyog
Naplózva

Tamás Buzás
aktív fórumozó

« Válasz #13 Dátum: Október 08, 2016, 09:25:08 »

Jó lett volna az, én vagyok még kicsit bizonytalan a sok kiesett idő miatt amíg nem volt kormányom meg még nincs megszokva teljesen eza FOV amivel megyek, így jobb de kell még jó pár verseny mire úgy fogok tudni centizni mint előtte.... De ha már így mondod akkor miattad van az egész!!!!! Vigyorog Vigyorog
Naplózva

The power is nothing without control...
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: