Magyar Iracing Liga fóruma
November 30, 2020, 15:03:51 *

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: iRacers.hu a hazai iRacing közösség központja.
3 hónapos ingyenes előfizetés továbbra is igényelhető.
Összetett kereső  
Oldalak: 1 [2]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Porkolde.hu iRacers 2016 Road Race IV - Suzuka  (Megtekintve 13771 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Erik Vizi
haladó fórumozó
**
Nem elérhető Nem elérhető

« Válasz #20 Dátum: November 01, 2016, 13:18:16 »

Zoli: Amikor korulottem vannak akkor gondjaim vannak ? Vigyorog Vicc akart lenni ? Vigyorog A sikanban tudtam hogy mellettem vagy es azert is fordultam nagyobb ivvel. Ha figyeltel volna hogy ott vagyok melletted akkor nem akarsz szelesen fordulni a celegyenesre. De te megis azt valasztottad akkor ne csodalkozz hogy az lett a vege. Nekem pedig be kellett fordulnom. Mondom, visszanezesbol nem ugy nezett ki mint ha fordulni akartal volna. Jobban tisztelni a lassabbat ? Erdekes, elozo korokben gond nelkul mentel at a T1 es en Vigyorog

Sándor: Eloszor feltart es direkt blokkol. Masodszor majdnem kitol a fure. Harmadszor Verstapenre jatszik a fektavon es a kigyorsitasban fordulni sem akar. Most komolyan varjam meg meg ezek utan szepen vissza megy a palyara ?
Naplózva
Rozsi Sándor
Road szervertag 2013
nagyon aktív fórumozó
*

« Válasz #21 Dátum: November 01, 2016, 14:15:23 »

Zoli: Amikor korulottem vannak akkor gondjaim vannak ? Vigyorog Vicc akart lenni ? Vigyorog A sikanban tudtam hogy mellettem vagy es azert is fordultam nagyobb ivvel. Ha figyeltel volna hogy ott vagyok melletted akkor nem akarsz szelesen fordulni a celegyenesre. De te megis azt valasztottad akkor ne csodalkozz hogy az lett a vege. Nekem pedig be kellett fordulnom. Mondom, visszanezesbol nem ugy nezett ki mint ha fordulni akartal volna. Jobban tisztelni a lassabbat ? Erdekes, elozo korokben gond nelkul mentel at a T1 es en Vigyorog

Sándor: Eloszor feltart es direkt blokkol. Masodszor majdnem kitol a fure. Harmadszor Verstapenre jatszik a fektavon es a kigyorsitasban fordulni sem akar. Most komolyan varjam meg meg ezek utan szepen vissza megy a palyara ?
Nem véletlen, hogy nem Neked intéztem azt a pár sort, de, ha már megszólítottál:
Én általánosságban beszéltem, nem Neked. Amolyan, akinek nem inge, ne vegye magára módon. Talán nem véletlen, hogy Te magadra vetted.
Amit Nekem írtál, az viszont nem stimmel azzal, amit Én írtam. Felcserélted a sorrendet és a reakciót is, így csavarva ki a mondandóm lényegét, ami mindenkinek(!) szólt és személyes tapasztalat.
Naplózva
Zoltan Ozsvath
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #22 Dátum: November 01, 2016, 14:43:47 »

Látom nem nagyon érted.
T1 et elrontottam kivül volt Gyuri azt hiszem, kigyorsítás előtt meglöksz 5 kanyarral később villogsz ugy , hogy mögöttem vagy 1-2 autóval,spoonban is majdnem nekem jöttél.
A spoon után tényleg nem voltam túl előzékeny dehát én vagyok elől én választom az ívet hirtelen nem váltottam irányt nem cikáztam.
A sikánnál ugyszint , nem vágtam eléd hanem ívet választottam erre te meglöksz ,kíváncsi lennék te mit csináltál volna , hogy veszed be azt a kanyart amikor keresztbe áll alattad az autó, kanyarodtam volna de a rázókő megdobott és te rám húztad kiütve a futóművem ,na akkor már tényleg nem kanyarodott.
Nem is értem sokkal gyorsabb voltál Ferit már ugysem érhetted utol,akkor meg minek volt ez a nagy lökdösődés.
Csináltam videót feltöltöm.
Amit Ádámmal csináltam az rohadt csúnya volt de legalább bennem volt annyi , hogy megkerestem és bocsánatot kértem.
Blokkolás feltartás miről beszélsz ? Vigyorog Ez nem ovál Vigyorog
Naplózva
Erik Vizi
haladó fórumozó
**

« Válasz #23 Dátum: November 01, 2016, 15:13:26 »

Sándor: Azt hittem rám gondolod. Ugyanolyan stilusnak vettem mint amit Zoli írt. Vedd ugy mint ha nem írtam volna semmit Mosolyog En hibám hogy hulyen ertettem meg kire is gondolod.
Zoli: Majdnem neked mentem ? Heh ? A kitolasod elotti alkalomra gondolsz ? Direkt fordultam ugy hogy jobb legyen a kigyorsítasom a Spoonbol. Utanna meg majdnem kitolsz. Az messze volt a attol hogy kilokjelek. Ferivel sokkal kozelebb voltunk es senkinek sem tortent semmi. Sot a het folyaman ugyanugy a Spoonban olyan kozel voltunk egymashoz az ellenfellel hogy a ket auto koze nem ferne be semmi es megsem tortent semmi Mosolyog Erdekes mi Mosolyog Ha hibáztal a T1 ben akkor ne akard rám fogni hogy en vagyok a hibas. Sokkal nagyobb sebesseggel mentem be a kanyarban mint te es megis hibaztal. Errol ennyit hogy nem nagyon megy a fekelesem. Majdnem megálsz elottem akkor sok mindent nem tudok mogotted csinalni. Ha public versenyen lettel volna, akkor nem hogy kis koccanas lenne belole, hanem mind a harman kiestetek volna. Igen, ott volt az a koccanas habar en az autobol nem ereztem semmit, azt csak a visszajatszasbol lattam hogy volt e koccanas vagy nem. Te tudtad nagyon jol miert akarsz ugy menni ahogyan indultal a sikanbol kifele. Ha jobban a bal felere tartod az autot akkor probléma nelkul kieloztelek volna a belso felerol. Igy meg szepen kitoltal volna a fure mert melletted lettem volna. Nem mondom hogy egesszen de fel autoval biztos. Hogy vettem volna be a kanyart ? hat ugy hogy szamitok ra hogy mellettem vagy es balra huzom az autot nem pedig keresztul az utan a masik felere mikozben te ott vagy mellettem Mosolyog Elvesztettem volna a helyet, de idoben nem vesztettunk volna annyit amennyit vesztettunk.
Magad írod hogy sokkal gyorsabb voltam, akkor miert ki akartal kitolni a Spoon utan ? Vigyorog Miert zártad a fektávon az ívet mint Verstappen ? Vigyorog Miert akartal kereszbe menni az uton a sikan utan ? Vigyorog
No mert te marhara megnyomtad a bocsanat gombot az emlitett esemenyek utan Vigyorog
Naplózva
Zoltan Ozsvath
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #24 Dátum: November 01, 2016, 15:27:14 »

Akitől kellett bocsánatot kértem.

Bocs tőled elfelejtettem amiért T1 ben  és a sikánban meglöktél , a sikán után pedig kiütötted a futóművem. Vigyorog

https://www.youtube.com/watch?v=_lHo9tOqIGg

Részemről nincs harag. Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: November 01, 2016, 15:37:20 írta Zoltan Ozsvath » Naplózva
Erik Vizi
haladó fórumozó
**

« Válasz #25 Dátum: November 01, 2016, 19:06:25 »

Megneztem a videot. Latni is hogy feleltem, de te hirtelen lefekeltel. Es a Spoon-ni kitolasnal inkabb rafinaltan atkapcsoltal a masikra Vigyorog Vigyorog Verstappen manovert is latni Mosolyog A sikan utan ha kicsit jobban balra tartod az autot azaz ha hadsz egy kevesebbel tobb helyet akkor maskep lehetett volna. De te inkabb gyorsan es szelesebben akartal menni, megdobott a kerekveto es pont elem. Perszehogy hogy neked megyek akkor. Es kb annyit lattam ammenyi a felvetelen is van az en szemelyembol, azaz semmit. Gondoltam ugy hagy egy kis helyet es ugy fogsz menni mint ahogy en mennek, jobban a bal felere es avval kikerulni a utkozest.

Felesleges ezen vitatkozni. Ugy is mind a ketten sajatunkat fogjuk mondani mikorzben az igazsag kozepen van. Ha engemet hibasnak talalsz oké, de te is ugyanolyan mertekkel hibas vagy. Harag nincs, csak olyan jelenetet csinalsz belole az YT-n mint ha csak en lenne a hibas te meg a szent Mosolyog Kozben ha valaki hibas akkor mind a ketten. Public versenyeken ha csinalnal ilyet az sokkal rosszabb lenne. Es minden versenyen.
Naplózva
Triaska Gábor
aktív fórumozó

« Válasz #26 Dátum: November 01, 2016, 19:48:18 »

Szerintem is mind a ketten hibáztatok itt-ott, Erik Te szerintem nagyon optimistán mentél be a kanyarokba féktávon többször is, Zoli viszont a blokkolásban hibázott. Abba nem megyek bele, melyik minek a következménye, lehet Én is így reagálnék ha engem lökdösnének hátulról(sőt biztos.)

Viszont a megforgást nagyon amatőr módon kezelted le, nem fékeztél miközben gurulsz keresztbe a pályán hátrafelé. Aztán meg elindulsz előre mikor jönnek a pályán. Kb 4 autót veszélyeztettél, centiken múlt mind a két eset.

Ui: A hozzászólásaid olvasása csak engem idegesít? Nem a nyelvtani dolgok miatt, mert azt megértem ha az ország más területéről vagy külföldről írsz és máshogy használtok szavakat. Hanem az ékezetek használata, valamikor használsz valamikor nem, idegesítő olvasni és azon agyalni mit akarsz.
Naplózva
Erik Vizi
haladó fórumozó
**

« Válasz #27 Dátum: November 01, 2016, 20:25:26 »

Tul nagy sebesseggel mentem bele a kanyarba, azaz a razokon csusztam meg. A hatra gurulasnal csak epp hogy hozzaertek az autohoz. A kamera valtasaval balra sokra nem mentem. Azert is mentem kicsit elore aztan fek, mert veszelyesnek tartottam ott alni csak ugy a palya kozepen.

Ha valamilyen magyar szlovak (vagy forditva) szot keverek ossze, akkor nyugodtan kerdezzzetek ra hogy mi az es megprobalok ra mas szot kereszni, nem gond Mosolyog
Naplózva
Zoltan Ozsvath
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #28 Dátum: November 01, 2016, 20:52:46 »

Sándor: Azt hittem rám gondolod. Ugyanolyan stilusnak vettem mint amit Zoli írt. Vedd ugy mint ha nem írtam volna semmit Mosolyog En hibám hogy hulyen ertettem meg kire is gondolod.
Zoli: Majdnem neked mentem ? Heh ? A kitolasod elotti alkalomra gondolsz ? Direkt fordultam ugy hogy jobb legyen a kigyorsítasom a Spoonbol. Utanna meg majdnem kitolsz. Az messze volt a attol hogy kilokjelek. Ferivel sokkal kozelebb voltunk es senkinek sem tortent semmi. Sot a het folyaman ugyanugy a Spoonban olyan kozel voltunk egymashoz az ellenfellel hogy a ket auto koze nem ferne be semmi es megsem tortent semmi Mosolyog Erdekes mi Mosolyog Ha hibáztal a T1 ben akkor ne akard rám fogni hogy en vagyok a hibas. Sokkal nagyobb sebesseggel mentem be a kanyarban mint te es megis hibaztal. Errol ennyit hogy nem nagyon megy a fekelesem. Majdnem megálsz elottem akkor sok mindent nem tudok mogotted csinalni. Ha public versenyen lettel volna, akkor nem hogy kis koccanas lenne belole, hanem mind a harman kiestetek volna. Igen, ott volt az a koccanas habar en az autobol nem ereztem semmit, azt csak a visszajatszasbol lattam hogy volt e koccanas vagy nem. Te tudtad nagyon jol miert akarsz ugy menni ahogyan indultal a sikanbol kifele. Ha jobban a bal felere tartod az autot akkor probléma nelkul kieloztelek volna a belso felerol. Igy meg szepen kitoltal volna a fure mert melletted lettem volna. Nem mondom hogy egesszen de fel autoval biztos. Hogy vettem volna be a kanyart ? hat ugy hogy szamitok ra hogy mellettem vagy es balra huzom az autot nem pedig keresztul az utan a masik felere mikozben te ott vagy mellettem Mosolyog Elvesztettem volna a helyet, de idoben nem vesztettunk volna annyit amennyit vesztettunk.
Magad írod hogy sokkal gyorsabb voltam, akkor miert ki akartal kitolni a Spoon utan ? Vigyorog Miert zártad a fektávon az ívet mint Verstappen ? Vigyorog Miert akartal kereszbe menni az uton a sikan utan ? Vigyorog
No mert te marhara megnyomtad a bocsanat gombot az emlitett esemenyek utan Vigyorog
Látszik még mindig nem érted , a fő problémám a T 1 es meglökés és az utánna lévő villogás , még neked áll feljebb , te vagy hátul nem vagy előzési pozicioban ugyhogy szépen felveszed a tempomat .
Előttem volt 2 auto ugy mentem volna mint máskor de hát belsőiven előztem .
Az rohadtul nem volt szándékos miert is lett volna az ,nem értelek.

Az utánna következő dolgok ennek a hozadéka Verstappenhezhetsz  de ugy erzem nem volt akkora szabájtalanság egyetlen egyszer nem voltál előzési pozicióban.
A kamerát nem direkt kapcsolgattam látszik amiről beszelsz a spoon után huzom lassan balra mit gondoltál azok után hagyok helyet , a sikános story megyek befelé es fékezek sehol nem voltál , amugy csak megjegyzem biztos feltünt hogy előttem 1 mp en belul volt egy auto.
Ha védem az ívem az feltartás/blokkolás ?! Vigyorog

A megforgásod utáni visszajövetelnél is ügyes voltál csak a szerencsén mult hogy nem mentél neki csak 2  autonak.

Az , hogy gyorsabb vagy nem jogosít fel semmire .

Többiek is elmondhatják a veleményüket.

Állok elébe hátha tanulunk belőle.

Naplózva
Erik Vizi
haladó fórumozó
**

« Válasz #29 Dátum: November 01, 2016, 21:18:35 »

Pedig ami a T1 es utan tortent sokkal rosszabnak mondanam... De ahogy gondolod, rad hagyom Mosolyog

Ha mar az ugyessegrol van szo. Mielott ram mutogatsz hogy milyen ,,ugyes,, vagyok, elotte nez magadra is Mosolyog Talan emlekeztetni sem kell a Road Atlanta rajtodra. Watkins Glen start ahol rendessen ellotted a rajtot Mosolyog

Ne vedd roszbol, mindenki csinal hibakat. Olyan nincs hogy vekkep nem. De ha mar igy mutogatsz ram akkor kicsit visszaadom Mosolyog
Naplózva
Barnabás Rábai
haladó fórumozó
**

« Válasz #30 Dátum: November 01, 2016, 23:16:00 »

Ha másért nem, a fálydalmas helyesirasi hibakért csak beleköpnek.  Bibííí
Viccet félretéve, nekem az egész úgy jön le, hogy a két "keményfejű" egymásra talált. Remélem nem vettétek sértésnek.  Kacsint
Visszanézve a T1-es pöci nem volt szép, és megértem, hogy a villogás után felment Zoliban a pumpa. Ez oké is lenne, ha mögötte nem Erik jön, aki meg nyomja, mint süket a csengőt és képtelen kivárni a tiszta előzési pozíciót. Ha azt mondom, hogy Zoli faszán védekezett a balesetig, akkor a másik oldalam azt mondja, hogy elég nagy faszság ilyen íveken közlekedni. Erik meg persze ezt nem bírja, képtelen üresre játszania magát, pedig fél kör múlva el tudott volna menni. A balesetnél meg Zolinak forrt a feje, amit teljesen megértek, azok után amit Erik csinált, főleg mikor a pálya közepén mászkált, mint gólyafos a levegőben. Ha csak az egyikőtök kicsit kevésbé akarja megmutatni, hogy az övé nagyobb, akkor nem történt volna semmi, így viszont ez lett a vége. Persze a verseny hevében meg amúgy sem birka türelműek vagytok meg ott voltak a Zengősök meg ha én visszább vettem volna akkor persze, hogy elmegy meg amúgy is mi a fenét pofázik itt ez a gyerek, mikor még a versenyen sem vett részt stb.  Vigyorog
Röviden: ha Erik nem megy Zoliba hátulról, akkor Zoli sem ment volna bele Erikbe a sikánban...
Remélem a szubjektív véleményemmel nem sértettem meg senkit, love, peace és jó versenyt legközelebb.  Kacsint
Naplózva

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem.
Zoltan Ozsvath
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #31 Dátum: November 02, 2016, 07:19:19 »

Pedig ami a T1 es utan tortent sokkal rosszabnak mondanam... De ahogy gondolod, rad hagyom Mosolyog

Ha mar az ugyessegrol van szo. Mielott ram mutogatsz hogy milyen ,,ugyes,, vagyok, elotte nez magadra is Mosolyog Talan emlekeztetni sem kell a Road Atlanta rajtodra. Watkins Glen start ahol rendessen ellotted a rajtot Mosolyog

Ne vedd roszbol, mindenki csinal hibakat. Olyan nincs hogy vekkep nem. De ha mar igy mutogatsz ram akkor kicsit visszaadom Mosolyog

Látom ezt is félre érted, veled ellentétben én nem a hibádat szóltam le hanem azt ahogy vissza jöttél , road atlantan amikor keresztbe álltam lesütött fejjel kertem a bocsanatot es kussoltam.
Hibazok persze mint mindenki más , wg ben is a nagy izgalomban elrontottam a rajtot de senkit nem törtem össze,(amugy örülj neki) de ha jol remlik mintha ott Mikivel akadtál volna össze ,van ilyen ,okayama is.
Na mindegy elég gyerekes ez a mutogatás , ajánlom figyelmedbe a GT 3 as sorozatot.

Naplózva
Erik Vizi
haladó fórumozó
**

« Válasz #32 Dátum: November 02, 2016, 11:23:29 »

Barnabás: Kivancsi lennek hogy hanyan fekeltek volna le jobban public szerveren ha majdnem megal elottuk valaki Mosolyog Az a villogas nez azert volt hogy ,,menj az utambol,, hanem azert hogy huzzunk bele es erjuk oket utol minnel hamarebb Mosolyog Hol tudtam volna elmenni ha a tiszta lehetosegben majdnem kitol ? Mosolyog Igen majdnem, ha nem figyelek kitol. En meg maskepp mondom. Ha nem fekel re majdnem allora akkor en meg nem megyek neki Mosolyog

Zoli: Mar mondtam hogy kicsuszas utan sok mindent nem lattam. Nem tudtam ki merre akar menni. Relative szerint meg nem talalod el hogy mogotted e megy el valaki vagy elotted Mosolyog Azert is indultam el lassan elore hogy ha valaki neten menne akkor tudjak reagalni. Mindenki csinal hibakat. Te Road Atlanta en Okayama. De Okayamaban az utkozesnel lehet hogy 95 % az iRacingesek kozul nem adta volna vissza. Sokkal rosszabbakat csinaltak nekem es eszukben sem volt visszaadni a helyet vagy netan lefekelni (public szerverek).

Szerintem meg mar hagyhatnank, mert ezen vitatkozhatnank a kovetkezo versenyig es ugy sem ernenk el vele sokat Vigyorog
Naplózva
Rozsi Sándor
Road szervertag 2013
nagyon aktív fórumozó
*

« Válasz #33 Dátum: November 02, 2016, 20:47:01 »

A RUF egyébként, ilyen vezethetetlen, csúszkálós, szemét takony lesz ezentúl? Ha nem Én dobom el a T1-ben, vagy az ovál előtt, akkor az előttem lévő. Mondjuk az oválnál mindig van motorfüst, mert valaki beleáll a falba. Nem tudom, szerintem nem vicces, bár lehet, Én veszem túl komolyan.
Naplózva
Zoltan Ozsvath
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #34 Dátum: November 02, 2016, 21:30:08 »

A RUF egyébként, ilyen vezethetetlen, csúszkálós, szemét takony lesz ezentúl? Ha nem Én dobom el a T1-ben, vagy az ovál előtt, akkor az előttem lévő. Mondjuk az oválnál mindig van motorfüst, mert valaki beleáll a falba. Nem tudom, szerintem nem vicces, bár lehet, Én veszem túl komolyan.
Ugyan így vagyok vele , csúszkáljon akinek két anyja van Mosolyog
Kell a nép a cadillac cup-ba.
Mentem vele teljesen jó mondjuk, nem mentem vele vagy 4-5 hónapja ffb kicsit fura.

Naplózva
Rozsi Sándor
Road szervertag 2013
nagyon aktív fórumozó
*

« Válasz #35 Dátum: November 04, 2016, 20:39:39 »

Na, úgy néz ki helyreállt a dolog. Legalábbis Én most sokkal jobban érzem magam a kocsiban. Lassabb lett (szerintem), még is jobb időt mentem.
Naplózva
Oldalak: 1 [2]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: