Magyar Iracing Liga fóruma
Január 17, 2019, 04:04:32 *

Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: iRacers.hu a hazai iRacing közösség központja.
3 hónapos ingyenes előfizetés továbbra is igényelhető.
Összetett kereső  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Porkolde.hu iRacers 2016 Road Race V - Monza  (Megtekintve 2919 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Attila Papp
Administrator
veterán fórumozó
Nem elérhető Nem elérhető

« Dátum: November 14, 2016, 01:27:02 »

V.  2016-11-14  Autodromo Nazionale Monza - GP without chicanes (Late afternoon)

Az ötödik fordulóra Olaszországba utazunk, újabb jól ismert helyszín - Monza következik. Viszont a megszokottaktól eltérően a T1 nem a sikán hanem a jobbos nagy kanyarív lesz, és a második lassítót is át fogjuk szelni. A bajnokság állását hamarosan updatelni fogom, de mint tudjuk ez másodlagos, hiszen nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

Időpont:
2016.11.14. Hétfő 19:00

19:00: Szabadedzés kezdete (80 perc)
20:20: Időmérő edzés (10 perc - 3 mért kör)
20:30: Verseny (30 perc) - álló rajt

Szervernév: Porkolde.hu iRacers 2016 Road Race V - Monza
Jelszó: "frisskv"

Pálya:
Monza - GP without chicanes (Afternoon)

Időjárás:
Default / FIX / Afternoon
Temperature: 78° F
Wind Speed: N @ 2 MPH
Atmosphere: 55 RH, 0% Fog Cover
Skies: Partly Cloudy

Setup: FIX (a hivatalos Iracing futamokon is használt set)

Autó:
RUF RT 12 Track

Szabályok:
- A pályán az iRacing versenyszabályzata érvényes.
- Egy 30 perces futam
- Álló rajt
- Tömeg karambol esetén sárga zászló
- Korlátlan gyors javítás
- Incidens limit nincs
- Zárt qualifikáció 10 p. (3 kör)

FONTOS KÉRLEK OLVASD EL

A futam alatt mindenki legyen szíves betartani az Iracers.hu versenyszabályzatot, valamint FAIRPLAY és sportszerű magatartást tanúsítson mind a gyakrolás és mind a verseny alatt.

iRacers.hu versenyszabályzat: http://www.iracers.hu/oxxo-road/szabalyzat/

NX TV

A versenyt a megszokott módon az NX TV élőben közvetíti Mosolyog

A futamhoz a megfelelő energiát a Pörkölde.hu biztosítja!

Pörkölde - A minőségi kávé

Jó felkészülést, és sikeres futamot kívánunk mindenkinek!

Verseny közvetítés link:
https://gaming.youtube.com/watch?v=x_EzVUZ0WR0&feature=youtu.be
« Utoljára szerkesztve: Szeptember 14, 2017, 16:32:16 írta Attila Papp » Naplózva

Letai
újonc fórumozó
*

« Válasz #1 Dátum: November 14, 2016, 17:36:53 »

Hello itt a futam link jó szórakozást
https://gaming.youtube.com/watch?v=x_EzVUZ0WR0&feature=youtu.be
Naplózva
Attila Papp
Administrator
veterán fórumozó

« Válasz #2 Dátum: November 14, 2016, 21:18:39 »

ez fasza volt gyerekek, akárki akármit mond  Vigyorog

bocs Zima Petitől, sajnos túl későn fékeztem, de legalább sikítottam mint a.....  Puszi Vigyorog
Naplózva

Erik Vizi
haladó fórumozó
**

« Válasz #3 Dátum: November 14, 2016, 21:38:51 »

Ez utan a verseny utan szeretnek egy kis sajat osszefoglalot irni. Eloro mondom, hogy a helyesirasi hibakat ne is figyeljetek.

Nem is tudom mit mondjak a startrol. Csak anniyt, hogy nem vartam pont a Feritol hogy ilyen huzasokat fog csinalni mindjart az elso meterekben. Lehet hogy nem volt benne semmi extra es csak nekem tunik ugy. Harmadik korben valahogyan optimista voltal a fektavon. Nem tudom hogy csak ugy e sikerult, vagy direkt probaltal valamit kitalalni. Csak a razoko miatt nem jott be. Probaltam hagyni helyet (ha kicsit lassitasz akkor befersz). Csak hogy szohoz kerult a razoko es termeszetesen hogy megdobott. Ott ment el a versenyem. Bocsi Miki hogy eled mentem. Mas ut nem volt. Es ha meg ramentem volna a razokore akkor meg rosszabul is vegezhetett volna. Mar a kovetkezo egyenesen nem volt olyan huzasa az autonak mint amilyennek kellett volna lennie. Zoli, semmi baj. Versenyben tudtam maradni es az a fo (no nem ertem hogyan birhatta ki az auto. Nem attol lassult le). Ugy is csak kovetni tudtam volna a tobbieket (ha az auto rendben lett volna akkor termeszetesen nem csak kovetem oket). Igaz a fektavokon behoztam valamit, de az egyeneseken veszitettem rendessen meg szelarnyekban is. Es nem is volt miart sietnem elore. Ferinek is meg volt sertve az autoja (legalabb is gondolom) es csak ido kerdeso volt, hogy valami fog tortenni (tapasztalat a public szerverekrol Vigyorog). Tovabb mar csak neznem hogy mi zajlik elottem. Koszonom Szalmasi Ádámnak hogy kibirta az egyenesik az elozessel Vigyorog
Naplózva
Rozsi Sándor
Road szervertag 2013
nagyon aktív fórumozó
*

« Válasz #4 Dátum: November 14, 2016, 23:16:05 »

Replay:
https://www.dropbox.com/s/jz5q9u07m5dm4d6/Monza%20subses18141117.rpy?dl=0
Naplózva
Zima Péter
Road szervertag 2013
veterán fórumozó
*

70/3062öt88

« Válasz #5 Dátum: November 15, 2016, 10:43:06 »

Köszi urak, részemről ismét a szokásos:)  Most 6 és fél körig tartott a verseny, addig tettszett aztán csak körözgettem, három-négy emberkét értem utol, na mondom lesz egy kis csata, erre mindenki eldobta mire odaértem volna:(
Nem baj Ati, én is kicsit elmértem a féktávot és meglöktem Eriket, azért fékeztem és lassultam le, de az mondjuk jobban bosszantott, hogy utána két kanyarral rászóltál a mögötted lévőre, hogy óvatosan:))
https://www.youtube.com/watch?v=ox9ArtK-C_Q
« Utoljára szerkesztve: November 15, 2016, 19:23:29 írta Zima Péter » Naplózva

Csongor Csupor
újonc fórumozó
*

« Válasz #6 Dátum: November 15, 2016, 10:55:30 »

Sziasztok!

Köszi a replayt! Végre egy verseny amit befejeztem Kacsint Mosolyog.
Naplózva
Sandor Csucs
nagyon aktív fórumozó

« Válasz #7 Dátum: November 15, 2016, 15:32:17 »

Üdv Urak! Futamhoz ritkábban szólok, mert lemegy, aztán mindenki megy tovább, megy officialon, vagy készül a következőre, vagy megy aludni vagy amit akar. Viszont a tegnap estéhez lenne egy két szavam. Nem is a futamhoz, inkább személyhez. Igen Kálóczi Gábor, hozzád!

Visszanéztem az esetet. Többször is. Több szemszögből is. A streamedet is. A következőképp látom a részemről:
Hibáztam valóban. És hogy miért? Mert ott az elejében 4-en ütöttük egymást. Atti, Peti, Erik és én. Majd jött az ominózus eset, mikor Atti belecsúszott Petibe, aki elém kereszbe, én neki, majd nekem még valaki hátulról, ami miatt kiforogtam a sóderba. Egy dologra koncentráltam. Arra, hogy minél gyorsabban 1. fokozat és vissza, mert mocskosul tele voltam adrenalinnal. Mert élveztem minden percét a futamnak. Egészen eddig... Így csattantunk mi hárman. Varga Pál, és Te. Ludas voltam nem vitatom. De nem érzem annyira vészesnek a te szemszögedből az autóm helyzetét. Továbbá mentségemre legyen szólva az, hogy én endurance-olok legfőképp. Ez meg ugye egy őrült sprint futam kevés idővel. Más mentalitást, más stílust igényel, bevallom kicsit rá kéne gyúrnom erre is. És természetesen ha Pál olvassa, elnézést kérek tőle is, mert a legkomolyabb elszenvedője az esetnek Ő volt azzal, hogy szendvicsbe került középre pont...

És akkor elmondom, hogy te hol hibáztál. Ott, hogy a streamedből azt látszott, hogy már bőven a Lesmo előtt szól a spottered, hogy megálltak előtted. Ehhez képest alig lassítottál, és mikor szerencsétlenül visszajöttem a pályára, ahelyett, hogy belül elfordultál volna, nekimentél a Pálnak. Gondolom eléd is hirtelen jött a szitu, kocc és annyi, nem tudtál reagálni. Semmi gond, benne van. DE!!! Áruld el nekem szépen azt, hogy a hisztizésre mi szükség van??? Mért kell nyafogni végig a kib?szott futam alatt, hogy így meg úgy??? Ez egy játék! Ha nem tudod elviselni azt, hogy nem úgy alakulnak a dolgok ahogy elképzelted, akkor ne ülj le versenyezni. Olyankor én nem szoktam. Neked is javasolnám. A probléma úgy látom abból fakad nálad, hogy nem tudsz veszíteni. De ez akkor is egy játék. Lehet holnap én kerülök ugyanilyen szituba, sőt többször kerültem is már, de ezt a cirkuszt amit itt előadtál, nekem nem szokásom. 12 éves hisztis hülye kiscsaj módjára viselkedtél, de legalább úgy mint a hétvégén Vettel! Két és fél éve versenyzem ezekkel a srácokkal, még csak hasonlóra sem emlékszem vissza senkitől. Úgyhogy mielőtt nekiállsz így vergődni, sóhajts kettőt előtte, vagy menj F1 mezőnnyel. Ez a stílus oda pont passzol az utóbbi időben. Ennyi erővel Pál is elküldhetett volna a f?szba, meg a Peti is, aki elé meg a verseny vége felé utasként visszaestem, aztán majdnem ledarált. De nem tették, mert Petinek nem stílusa, a Pál meg gondolom úgy gondolkodik mint mi, többiek.

Ja igen mielőtt elfelejtem. Azért nem szóltam vissza, mert az nem tűrt volna nyomdafestéket akkor abban a pillanatban. És tudtam hogy streamelsz. Nem akartam csúnyán beszélni. A másik oka az, hogy a másik szobában aludt a 2 éves kislányom. És megtanultam az ilyenekből kontrollálni a dühömet. Tudom, hogy másnap végig gondolva értelmesen is tudok beszélni. Javasolnám neked is. De tudd, hogy végighallgattalak. Azt is hallottam, ahogy Bodnár Danit számonkérted. Ember... Soha senkit nem kértem számon, főleg egy ilyen hülye szitu miatt...ha nem tetszik valami, akkor óvj, megvan rá a lehetőség. Aztán dönt a versenybíróság részrehajlás nélkül.

Továbbá had emlékeztesselek arra, hogy velem szemben ez a második eseted volt. Watkinsban egyszer megkérdezted privátban, hogy miért mentem be az első kanyarba rajt után 3 wide-ba. Először azt hittem viccelsz. Te ha találsz egy rést, betuszkolod nem??? Aztán visszanéztem, netcode volt az eset, ennek ellenére elnézést kértem a közvetítésben is, a Robiéknál is mert ott dobogós voltam. Ezért is éreztem szükségét annak, hogy most írjak. Mert nem az első volt.

És még valami! Az iracers.hu egy baráti társaság. Többen hálaisten személyesen is ismerjük egymást. Gondolom te sem ma kezdted az iracinget, így van arról fogalmad, hogy egy ilyen este megszervezése pénzbe kerül a szervezőknek. Örüljünk, hogy van ez. Én így állok oda minden futamhoz. Mindenkivel szemben előzékeny vagyok túlontúl is. Pont azért mert mindennek megvan a határa. És az én határaimba az ilyen viselkedés TS-en nem fér bele.

Sajnálom az esetet, és ha esetleg a monológommal megsértettelek, akkor heverd ki! Részemről lezárva a dolog, én továbbléptem.
Naplózva

drsanya
Miklos Borsos
újonc fórumozó
*

« Válasz #8 Dátum: November 15, 2016, 16:19:22 »

Semmi gond Erik, próbáltalak elkerülni de a rázókövön való hirtelen lelassulásodat már nem tudtam lekövetni így csatt lett a vége, pedig végig figyeltem a Pors elejére mert ha az kap akkor oda a top speed. Ezután már tudtam hogy szenvedés lesz végig, főleg az egyenesben. Szabó Attilától bocs a célegyenesbeli blokkot belső íven de csak így volt esélyem ott, akkor. Mosolyog
Ez a fajta blokkolás, amit Feri előadott, már rfactorban publicban sem volt divat, remélem ezután sem lesz, főleg itt.
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  

Ugrás: